flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 14/4075 від 2 червня 2015 року (продовження строку завершення ліквідпроцедури)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

02 червня 2015 року

Справа № 14/4075

 

                                                                                      вх. № 11611/15 від 15.05.2015

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Яцен Ю.Ф., за участю: особистоарбітражного керуючого Левченка В.М. (ліквідатор банкрута), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Левченка В.М.

про            продовження строку ліквідаційної процедури

у справі за заявою

ініціюючого кредитора відкритого акціонерного товариства “Дашуківські

                                          бентоніти”

до боржника                   відкритого акціонерного товариства “Трест

                                          "Уманьпромжитлобуд”

про                                  визнання банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Ліквідатором банкрута подано клопотання від 14.05.2015 з рішенням комітету кредиторів (протокол від 07.05.2015 №10) про продовження строку проведення ліквідаційної процедури боржника та повноважень арбітражного керуючого.

Ліквідатор банкрута, що з’явився у судове засідання заявлене клопотання підтримав.

Учасники провадження у справі про банкрутство боржника були належним чином повідомлені про час і місце розгляду справи, однак представники від Уманської об’єднаної державної податкової інспекції, управління Пенсійного фонду України в м. Умані та Уманському районі, ВАТ "Дашуківські бентоніти", Міністерства оборони України у судове засідання не з’явились і про причини неявки не повідомили.

Управління Пенсійного фонду України в м. Умані та Уманському районі, Уманська об’єднана державна податкова інспекція  направили суду клопотання про розгляд справи без участі їх представників і підтримання клопотання ліквідатора банкрута про продовження строку ліквідаційної процедури.

Відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами.

При вирішенні поданої на розгляд заяви судом засовуються положення Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (від 14.05.1992 №2343-XII із змінами, внесеними до 19.01.2013, далі – Закон-1992)

Заслухавши присутніх у засіданні і звіт ліквідатора, розглянувши подані останнім додаткові відомості, враховуючи наявність рішення комітету кредиторів (протокол від 07.05.2015 №10) про продовження строку, закінчення установлених законом строків ліквідації банкрута і неможливість завершення ліквідаційної процедури у зв’язку з:

наявністю у провадженні суду касаційної інстанції судової справи №925/84/13-г за позовом ТОВ «Науково-виробнича фірма «Енергопласт» до ТОВ «Уманьбуденерго», треті особи: ВАТ «Трест «Уманьпромжитлобуд», ДП «Житлово-експлуатаційне управління «ВАТ «Трест «Уманьпромжитлобуд»

про визнання рішення загальних зборів недійсним,

наявністю у провадженні Черкаського окружного адміністративного суду справи №823/239/15  про визнання протиправними дій реєстраційної служби Черкаського міського управління юстиції про залишення без розгляду документів, що подані для проведення внесення змін до відомостей про юридичну особу - ТОВ “Уманьбуденерго”, в частині змін у складі керівних органів останнього,

вирішення яких може мати наслідком повернення активів боржника у ліквідаційну масу; необхідністю завершення розпочатих ліквідатором банкрута дій по розшуку, поверненню і витребуванню майна, документів та інформації,

суд вважає, що вказані у клопотанні і названі у засіданні обґрунтування є підставою для подовження установленого судом строку.

 

Керуючись ст. 53 Господарського процесуального кодексу України , суд –

УХВАЛИВ:

1.Продовжити строк завершення ліквідаційної процедури боржника та строк повноважень ліквідатора банкрута до 29.08.2015.

2.Ліквідатору банкрута по закінченні визначеного цією ухвалою строку подати суду:

у разі її завершення – ліквідаційний баланс, повний звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням дій, фактів, доказів), звіт про оплату праці і понесені витрати (з розрахунками, доказами і їх переліком). Печатку знищити після затвердження звіту судом;

у разі неможливості її завершення – звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням в хронологічному порядку переліку вчинених дій та результатів їх вчинення), докази викладених обставин, звіт про оплату праці і понесені витрати (з розрахунками, доказами і їх переліком), перелік обставин, які перешкоджають завершити ліквідаційну процедуру та обгрунтування строків її продовження.

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено у понеділок 08.06.2015.

Направити дану ухвалу ліквідатору банкрута та членам комітету кредиторів (4).

Суддя                                       Ю.А. Хабазня