flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 14/4075 від 24 вересня 2015 року (продовження строку завершення ліквідпроцедури)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

         24 вересня  2015 року

Справа № 14/4075

 

                                                                                                            вх.№ 21193/15 від 08.09.2015

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Соколишиній І.А., за участю: особисто – арбітражного керуючого Левченка В.М.  (ліквідатор банкрута), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Левченка В.М.

про            продовження строку ліквідаційної процедури

у справі за заявою

ініціюючого кредитора відкритого акціонерного товариства “Дашуківські

                                          бентоніти”

до боржника                   відкритого акціонерного товариства “Трест

                                          "Уманьпромжитлобуд”

про                                  визнання банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Ліквідатором банкрута подано клопотання від 08.09.2015 (вх.суду №21193/15 від 08.09.2015) з рішенням комітету кредиторів (протокол від 28.08.2015 №11) про продовження строку проведення ліквідаційної процедури боржника та повноважень арбітражного керуючого.

У судовому засіданні ліквідатор банкрута заявлене клопотання підтримав.

Учасники провадження у справі про банкрутство боржника були належним чином повідомлені про час і місце розгляду справи, однак представники від кредиторів Уманської об’єднаної державної податкової інспекції, управління Пенсійного фонду України в м. Умані та Уманському районі, ВАТ "Дашуківські бентоніти", Міністерства оборони України у судове засідання не з’явились і про причини неявки не повідомили.

Відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами.

При вирішенні поданої на розгляд заяви судом застосовуються положення Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (від 14.05.1992 №2343-XII із змінами, останні з яких внесені Законом України від 02.10.2012 №5405-VI /тобто в редакції, чинній до 19.01.2013/, далі – Закон-2343).

Заслухавши у судовому засіданні звіт ліквідатора, розглянувши подані останнім додаткові відомості, враховуючи наявність рішення комітету кредиторів (протокол від 28.08.2015 №11) про продовження строку, закінчення установлених законом строків ліквідації банкрута і неможливість завершення ліквідаційної процедури у зв’язку з: наявністю судових справ №925/84/13-г у господарському суді Черкаської області та в Уманському міськрайонному суді до Прилипіної І.В. про визнання правочину недійсним порушеної за заявою боржника у особі ліквідатора банкрута; наявністю у провадженні Черкаського окружного адміністративного суду справи №823/239/15  про визнання протиправними дій реєстраційної служби Черкаського міського управління юстиції про залишення без розгляду документів, що подані для проведення внесення змін до відомостей про юридичну особу - ТОВ “Уманьбуденерго”, в частині змін у складі керівних органів останнього; вирішення яких може мати наслідком повернення активів боржника у ліквідаційну масу; необхідністю завершення розпочатих ліквідатором банкрута дій по розшуку, поверненню і витребуванню майна, документів та інформації; суд вважає, що вказані у клопотанні і названі у засіданні обґрунтування є підставою для подовження установленого судом строку, суд вважає, що вказані у клопотанні і названі у засіданні обґрунтування є підставою для подовження установленого судом строку.

Керуючись ст. 53 Господарського процесуального кодексу України , суд –

УХВАЛИВ:

1.Продовжити строк завершення ліквідаційної процедури боржника та строк повноважень ліквідатора банкрута до 29.02.2015.

2.Ліквідатору банкрута подати суду:

до 01.12.2015 попередню інформацію про виконання передбачених заходів завершення ліквідаційної процедури з дня винесення цієї ухвали;

по закінченні визначеного цією ухвалою строку: у разі її завершення – ліквідаційний баланс, повний звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням дій, фактів, доказів), звіт про оплату праці і понесені витрати (з розрахунками, доказами і їх переліком). Печатку знищити після затвердження звіту судом; у разі неможливості її завершення – звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням в хронологічному порядку переліку вчинених дій та результатів їх вчинення), докази викладених у звіті обставин, перелік обставин, які перешкоджають завершити ліквідаційну процедуру та обгрунтування строків її продовження.

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено у понеділок 28.09.2015.

Направити дану ухвалу ліквідатору банкрута та членам комітету кредиторів (4).

Суддя                                             Ю.А. Хабазня