flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала № 14/5026/1020/2011 від 25 березня 2014 року

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 УХВАЛА

(вступна та резолютивна частини)

 

25 березня 2014 року

Справа №14/5026/1020/2011

 

вх. № 6564/14 від 17.03.2014

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Яцен Ю.Ф., за участю: представника за довіреністю – Богми А.В. (від управління Пенсійного фонду України в м.Черкасах), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Богомазова П.С.

про             продовження строку ліквідаційної процедури

у справі за заявою

ініціюючого кредитора управління Пенсійного фонду України в м. Черкаси

до боржника                   закритого акціонерного товариства "Рось"

про                                   визнання банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Ліквідатором банкрута подано клопотання з рішенням комітету кредиторів (протокол від 04.03.2014 №0403/14) про продовження строку проведення ліквідаційної процедури боржника та повноважень арбітражного керуючого.

Представники, що з’явились у судове засідання заявлене клопотання підтримали.

Відповідно до ст.75, 85 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами, у судовому засіданні оголошено вступну та резолютивну частини судового рішення.

Заслухавши присутніх у засіданні розглянувши звіт ліквідатора, враховуючи наявність рішення комітету кредиторів (протокол від 04.03.2014 №0403/14) про продовження строку, закінчення установлених законом строків ліквідації банкрута і неможливість завершення ліквідаційної процедури у зв’язку з необхідністю завершення розпочатих дій, вжиттям заходів до розшуку і повернення активів, наявністю у банкрута не реалізованих активів, суд вважає, що вказані у клопотанні і названі у засіданні обґрунтування є підставою для подовження установленого судом строку.

Одночасно суд вважає за необхідне попередити арбітражного керуючого Богомазова П. С. про недопустимість порушення установлених законом та судом строків проведення ліквідаційної процедури і строків подання інформації.

Керуючись ст. 53 Господарського процесуального кодексу України , суд –

УХВАЛИВ:

Продовжити строк завершення ліквідаційної процедури боржника та строк повноважень ліквідатора банкрута до 21.08.2014.

Ліквідатору банкрута – подати суду: до 15.05.2014 – попередню інформацію про виконання передбачених заходів завершення ліквідаційної процедури; по закінченні визначеного цією ухвалою строку – повний звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням дій, фактів, доказів), звіт про оплату праці і понесені витрати (з розрахунками, доказами і їх переліком), а також у разі її завершення – ліквідаційний баланс. Печатку знищити після затвердження звіту судом.

 

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 26.03.2014.

Направити дану ухвалу ліквідатору банкрута та членам комітету кредиторів (4).

 

Суддя                                       Ю.А. Хабазня

6