flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 5026/1089/2012 від 12 лютого 2015 року (залишення заяви без розгляду)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 УХВАЛА

12 лютого 2015 року

№ 5026/1089/2012

 

вх. №3152/15 від 09.02.2015

Господарський суд Черкаської області у складі судді Хабазні Ю.А., розглянувши заяву

заявника            боржника у особі його ліквідатора, арбітражного керуючого

                            Постоленка В.О. 

до відповідачів  Головного управління МВС України в Черкаській області

                            Департаменту ДАІ МВС України

про                      зобов’язання оголосити в розшук транспортного засобу та

                            зобов’язання передати боржнику після затримання

у справі про банкрутство, порушеній за заявою

боржника приватного підприємства «Алчер-Бокс»

про             визнання його банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Боржником у особі ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Постоленка В.О., подано заяву від 06.02.2015 з вимогами зобов’язати Головне управління МВС України в Черкаській області та Департамент ДАІ МВС України оголосити в розшук транспортний засіб боржника та зобов’язання передати боржнику після затримання з тих підстав, що УДАІ УМВС у Черкаській області на таку вимогу ліквідатора банкрута фактично відмовило у задоволенні заяви, а керівник банкрута у порушення вимог ст.41 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (в новій редакції, чинній з 19.01.2013 та з наступними змінами, далі – Закон-2013) ухиляється від передачі ліквідатору банкрута документів та майна боржника (в т.ч. автомобіля).

Однак, у заяві не вказано повного найменування сторін (прав і обов’язків стосується порушене питання), їх поштових адрес, до заяви не додано доказів надсилання копії заяви з доданими документами цим сторонам.

Вказані обставини є підставою повернення заяви з доданими доказами без розгляду відповідно до п.2 і 6 ст.63 Господарського процесуального кодексу України.

Крім того, заява не містить вказівки на підстави, з яких порушене питання та пред’явлені вимоги мають розглядатись саме господарським судом у межах справи про банкрутство.

Враховуючи, що заява містить виклад обставин діяльності ліквідатора банкрута та вчинення ним дій у ліквідаційній процедурі, що додані до заяви копії документів є доказами цих обставин, суд вважає необхідним залишити їх у справі.

Після усунення обставин, що стали підставою для залишення заяви без розгляду, її може бути подано у загальному порядку (з урахуванням залишених у справі доказів).

Керуючись ст.4-1,  п.2, 6 ст.63 Господарського процесуального кодексу України, суд 

УХВАЛИВ:

Заяву боржника у особі ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Постоленка В.О. від 06.02.2015 залишити без розгляду.

Направити дану ухвалу заявнику.

Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Суддя                                    Ю.А. Хабазня