flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала № 14/5026/1665/2011 від 20 березня 2014 року

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 УХВАЛА

(вступна та резолютивна частини)

         20 березня 2014 року

Справа №14/5026/1665/2011

 

                                                                       вх. № 5973/14 від 06.03.2014

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Соколишиній І.А., за участю: особисто – арбітражного керуючого Пилипенко Т.В. (ліквідатор банкрута), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Пилипенко Т.В.

про             продовження строку ліквідаційної процедури

у справі за заявою

боржника       приватного підприємства “Сталь”

про                визнання його банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Ліквідатором банкрута подано клопотання з рішенням комітету кредиторів (протокол від 06.03.2014 №6) про продовження строку проведення ліквідаційної процедури боржника та повноважень арбітражного керуючого.

Кредитори державна податкова інспекція у м. Черкасах, ПАТ "Райффайзен Банк Аваль", ТОВ "ТД "Дівес" участі представників у судове засідання не забезпечили, про причини їх неявки до суду не повідомили.

У судовому засіданні ліквідатор банкрута заявлене ним клопотання підтримав.

Відповідно до ст.75, 85 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами, у судовому засіданні оголошено вступну та резолютивну частини судового рішення.

Заслухавши присутніх у засіданні і звіт ліквідатора, розглянувши подані останнім додаткові відомості, враховуючи наявність рішення комітету кредиторів (протокол від 06.03.2014 №6) про продовження строку, закінчення установлених законом строків ліквідації банкрута і неможливість завершення ліквідаційної процедури у зв’язку з необхідністю завершення розпочатих дій, наявністю нереалізованих активів (металевої конструкції, малоцінного інвентарю), необхідністю усунення установлених у ході розгляду звіту недоліків її проведення (щодо направлення запитів органу ДВС про хід виконання судового рішення про стягнення коштів, вирішення питання стягнення коштів з керівника, публікації оголошення продаж малоцінного інвентарю) суд вважає, що вказані у клопотанні і названі у засіданні обґрунтування є підставою для подовження установленого судом строку.

Керуючись ст. 53 Господарського процесуального кодексу України , суд –

УХВАЛИВ:

Продовжити строк завершення ліквідаційної процедури боржника та строк повноважень ліквідатора банкрута до 08.09.2014.

Ліквідатору банкрута – подати суду: до 01.07.2014 – попередню інформацію про виконання передбачених заходів завершення ліквідаційної процедури; по закінченні визначеного цією ухвалою строку – повний звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням дій, фактів, доказів), звіт про оплату праці і понесені витрати (з розрахунками, доказами і їх переліком), а також у разі її завершення – ліквідаційний баланс. Печатку знищити після затвердження звіту судом.

 

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 24.03.2014.

Направити дану ухвалу ліквідатору банкрута та членам комітету кредиторів (3).

 

 

Суддя                                       Ю.А. Хабазня

5