flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 14/5026/233/2011 від 21 травня 2015 року (2) (заміна первісного кредитора)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

        21 травня 2015 року

Справа № 14/5026/233/2011

 

вх. № 11844/15 від 18.05.2015

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання  Соколишиній І.А., за участю арбітражного керуючого Левченка В.М. (ліквідатора банкрута,  за посадою), представників за довіреностями – Жалдак В.І. (від управління Пенсійного фонду України в м.Черкасах), Савіна О.О. (від ТОВ «Українська гірничо-металургійна компанія-Черкаси»), Вихриста Т.В. (від публічного акціонерного товариства «Черкасиобленерго»), Киви О.М. (від регіонального відділення Фонду державного майна України по Черкаській області), Макєєва В.В. (від комунального підприємства "Водоканал"), Остроушко Т.В. (від державної податкової інспекції у м.Черкасах), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду заяву

заявника   приватного акціонерного товариства "Українська гірничо-

                   металургійна компанія"

про            заміну первісного кредитора його правонаступником

у справі за заявою

ініціюючого кредитора       регіонального відділення Фонду державного

                                                           майна України по Черкаській області

до боржника                         відкритого акціонерного товариства “Проммонтаж-30”

про                                         визнання банкрутом

ВСТАНОВИВ:

Приватним акціонерним товариством "Українська гірничо-металургійна компанія" подано заяву про заміну первісного кредитора, товариства з обмеженою відповідальністю "Українська гірничо-металургійна компанія – Черкаси" його правонаступником та надано докази реорганізації первісного кредитора. Враховуючи, що обставини правонаступництва підтверджуються Статутом, копією повідомлення про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи від 17.11.2014 №3906/07-06-20, відомостями з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України від 09.04.2015, Витягами з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців від 19.05.2015, суд вважає за необхідне здійснити заміну первісного кредитора його правонаступником.

Керуючись ст.25 Господарського процесуального кодексу України суд, –

УХВАЛИВ:

Здійснити заміну первісного кредитора, товариства з обмеженою відповідальністю "Українська гірничо-металургійна компанія – Черкаси", на правонаступника, приватне акціонерне товариство "Українська гірничо-металургійна компанія".

Направити дану ухвалу заявнику, арбітражному керуючому, голові комітету кредиторів.

Суддя                                               Ю.А. Хабазня