flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала № 14/5026/233/2011 від 27 листопада 2014 року № 1

 ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 УХВАЛА

        27 листопада 2014 року №1

Справа № 14/5026/233/2011

 

вх. № 25792/14 від 18.11.2014

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Соколишиній І.А., за участю: представників за довіреностями – Фонрабе Є.В. (від ліквідатора банкрута),Киви О.М.  (від регіонального відділення Фонду державного  майна України по Черкаській області), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Левченка В.М.

про             продовження строку ліквідаційної процедури

у справі за заявою

ініціюючого кредитора       регіонального відділення Фонду державного

                                                         майна України по Черкаській області

до боржника                          відкритого акціонерного товариства “Проммонтаж-30”

про                                         визнання банкрутом

ВСТАНОВИВ:

Ліквідатором банкрута подано клопотання з рішенням комітету кредиторів (протокол від 18.11.2014 №12) про продовження строку проведення ліквідаційної процедури боржника та повноважень арбітражного керуючого.

Кредитори, товариство з обмеженою відповідальністю "Черкасиміськбуд" та управління Пенсійного фонду України в м.Черкасах, участі представників у  судове засідання не забезпечили, про причини їх неявки до суду не повідомили.

У судовому засіданні присутні представники учасників провадження у справі про банкрутство заявлене ліквідатором банкрута клопотання підтримали.

Відповідно до ст.75, 85 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами, у судовому засіданні оголошено вступну та резолютивну частини судового рішення.

Заслухавши присутніх у засіданні і звіт ліквідатора, розглянувши подані останнім додаткові відомості, враховуючи наявність рішення комітету кредиторів (протокол від 18.11.2014 №12) про продовження строку, закінчення установлених законом строків ліквідації банкрута і неможливість завершення ліквідаційної процедури у зв’язку з необхідністю завершення розпочатих дій, наявністю у банкрута не реалізованих активів, суд вважає, що вказані у клопотанні і названі у засіданні обґрунтування є підставою для подовження установленого судом строку.

Керуючись ст. 53 Господарського процесуального кодексу України , суд –

УХВАЛИВ:

1.Продовжити строк завершення ліквідаційної процедури боржника та строк повноважень ліквідатора банкрута до 19.02.2015.

2Ліквідатору банкрута – подати суду по закінченні визначеного цією ухвалою строку – повний звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням дій, фактів, доказів), звіт про оплату праці і понесені витрати (з розрахунками, доказами і їх переліком), а також у разі її завершення – ліквідаційний баланс.

Печатку знищити після затвердження звіту судом.

 

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 02.12.2014.

Направити дану ухвалу ліквідатору банкрута та членам комітету кредиторів (3).

 
                      Суддя                                       Ю.А. Хабазня