flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала № 14/5026/336/2012 від 18 березня 2014 року

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 УХВАЛА

          18 березня  2014 року

Справа №14/5026/336/2012

 

                                                                       вх. № 5631/14 від 04.03.2014

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Соколишиній І.А., за участю: особисто – арбітражного керуючого Короткої А.В. (ліквідатор банкрута), представника за довіреністю –  Голіненка М.О. (від управління Пенсійного фонду України в м.Смілі та Смілянському районі),  розгляyвши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Короткої А.В.

про             затвердження звіту та ліквідаційного балансу

у справі за заявою

ініціюючого кредитора  управління Пенсійного фонду України в м. Смілі

                                                 та Смілянському районі

до боржника                           виробничого сільськогосподарського кооперативу

                                                 "Зоря"

про                                 визнання банкрутом відсутнього боржника, –

ВСТАНОВИВ:

Постановою суду від 27.03.2012 боржника визнано банкрутом. Арбітражним керуючим Короткою А.В., якого призначено ліквідатором банкрута-боржника, господарському суду подано на затвердження звіт та ліквідаційний баланс боржника.

Усі кредитори були належним чином повідомлені про призначення судового засідання з розгляду звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута, однак кредитор управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Черкаській області, свого представника не направив.

У судовому засіданні ліквідатор банкрута та кредитор управління Пенсійного фонду України в м.Смілі та Смілянському районі заявлене клопотання про затвердження звіту підтримали.

Скарг на дії ліквідатора банкрута у зв’язку з поданим на затвердження суду звітом та ліквідаційним балансом до дня судового засідання не надійшло.

Відповідно до ст.75, 85 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами, у судовому засіданні оголошено вступну та резолютивну частини судового рішення.

У ході заслуховування звіту ліквідатора у судовому засіданні установлено наступне.

Кредиторами боржника є: управління Пенсійного фонду України в м. Сміла та Смілянському районі на суму 110878,85 грн.; управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Черкаській області на суму 15443,64 грн. Заборгованість перед кредиторами не погашена.

На час розгляду у судовому засіданні звіту майнові активи згідно з ліквідаційним балансом банкрута відсутні, з поданих суду матеріалів вбачається, що ліквідатором банкрута вжито необхідні заходи для виявлення документації і майнових активів боржника та для її завершення, зокрема: щодо опублікування відомостей про визнання боржника банкрутом; щодо виявлення та участі кредиторів у вирішенні віднесених до їх компетенції питань; щодо розшуку, витребування і прийняття до свого відання активів, установчих і реєстраційних документів банкрута, документів фінансово-господарської діяльності, печаток і штампів; щодо дослідження руху, наявності коштів на рахунках боржника, закриття останніх; щодо отримання інформації від органів реєстрації та інших державних органів про майно і майнові права, про операції з активами, про зобов’язання боржника та перед ним (БТІ, ДАІ, Держтехнагляду, ГДРФ, Державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті, Держкомзему, Статистики, ФДМУ, ДВС, ДПІ, ДКЦПФР, Державного реєстру обтяжень рухомого майна, Єдиного реєстру заборон об’єктів нерухомого майна, щодо аналізу фінансово-господарської діяльності боржника (виходячи з обставин часу заснування, реорганізацій, поданої державним органам фінансової звітності, руху коштів на рахунках тощо); щодо інвентаризації; щодо обставини використання землі; Будь-які дії щодо активів (в т.ч. і майна) боржника ліквідатором банкрута  не здійснювались у зв’язку тим, що вони не були виявлені.

Суд вважає, що ліквідатором виконані покладені на нього ст.25 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” обов’язки, у зв’язку з чим звіт та  ліквідаційний баланс підлягають затвердженню, а боржник, як юридична особа – ліквідації.

Керуючись ст. 32, п.6 ст.40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” суд, –

УХВАЛИВ:

1.Затвердити звіт ліквідатора банкрута від 03.03.2014 №43/14-336 про проведення ліквідаційної процедури банкрута та доданий до нього ліквідаційний баланс станом на 28.02.2014.

2.Ліквідувати виробничий сільськогосподарський кооператив «Зоря» (вул.К.Маркса,8, с.Ташлик, Смілянський район, Черкаська область, ідентифікаційний код 03791746) як юридичну особу-банкрута.

3.Зобов’язати ліквідатора: забезпечити збереження документів банкрута і, за погодженням із архівною установою, визначити місце подальшого їх зберігання; здати для знищення печатку банкрута; подати державному реєстратору необхідні документи передбачені у ст. 39 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців";

інформувати суд про виконання цього пункту.

4.Скасувати арешт на майно боржника, накладений ухвалою суду від 27.02.2012.

5.Провадження у справі припинити.

 

Направити дану ухвалу ліквідатору банкрута, Головному управлінню юстиції у Черкаській області, обласному управлінню статистики, кредиторам (2), відділу державної виконавчої служби Смілянського міськрайонного управління юстиції, а також державному реєстратору (Смілянській райдержадміністрації – для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців запису про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи).

Ухвала суду набрала законної сили, однак може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 19.03.2014.

 

 

С у д д я                                                                      Ю.А. Хабазня

8