Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
12 серпня 2015 року |
№ 14/5026/832/2011 |
вх. №19254/15/2015 від 11.08.2015
Господарський суд Черкаської області у складі судді Хабазні Ю.А., розглянувши заяву
заявника боржника у особі його ліквідатора банкрута
про доповнення до заяви про визнання недійсним договору дарування
у справі за заявою
ініціюючого кредитора відкритого акціонерного товариства “Шрамківський
цукровий завод”
до боржника товариства з обмеженою відповідальністю “ЛЛЛ”
про визнання банкрутом, –
ВСТАНОВИВ:
Заявником подано доповнення до заяви про визнання недійсним договору дарування від 31.05.2013.
Вивченням поданої заяви установлено, що ТОВ "ЛЛЛ" (боржником) у особі його ліквідатора, арбітражного керуючого Білика О.А., було подано заяву від 18.03.2013 з вимогами: про визнання недійсним договору від 18.07.2005 дарування частини комплексу будівель (колишнього ВАТ «Черкасикерамзит») літ.Д-1, Д-11, А-4, а, а1, а2, а3, а5, К-1, к2, К-4, Ю, О, Є-1, Ж-1. ж, Т, С, І, У, які знаходяться за адресою: м. Черкаси, проїзд Станційний, 4, укладеного між товариством з обмеженою відповідальністю «ЛЛЛ» та товариством з обмеженою відповідальністю «Вікос-Ойл», посвідченого приватним нотаріусом Черкаського міського нотаріального округу Романій Н.В і зареєстрованого в реєстрі за №10444; про застосування правових наслідків недійсності правочину та зобов’язання товариства з обмеженою відповідальністю «Вікос-Ойл» повернути товариству з обмеженою відповідальністю «ЛЛЛ» Майно. Вказану заяву розглянуто по суті та винесено ухвалу суду від 04.06.2015.
Отже до суду подано доповнення до заяви, яку вже розглянуто по суті і за результатами розгляду якої винесено судове рішення (ухвалу) по суті вимог. Судове рішення є чинним і не скасованим. Господарський процесуальний кодекс України не передбачає можливості зміни предмету заяви після винесення рішення по суті заявлених вимог, такі дії можуть бути вчинені до початку розгляду заяви по суті (ст.22 ГПК України), у зв’язку з чим у прийнятті заяви до розгляду необхідно відмовити.
Також слід зазначити, що до заяви не додано доказів сплати судового збору, надіслання її особам, за участю яких вона мала б розглядатися.
Заявнику, виходячи з викладених у доповненні обставин, необхідно визначити яке право є порушеним, визначити спосіб його захисту та суд, який має розглядати відповідну вимогу.
Керуючись п.1 ст.62 Господарського процесуального кодексу України
УХВАЛИВ:
Відмовити у прийнятті доповнення до заяви про визнання недійсним договору дарування від 31.05.2013 та повернути її заявнику.
Направити дану ухвалу а також рекомендованим листом заявнику, ліквідатору банкрута.
Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.
Суддя Ю.А. Хабазня