flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала по справі № 14/5026/836/2012 від 7 червня 2016 року (продовження строку завершення ліквідаційної процедури)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

07 червня 2016 року

Справа № 14/5026/836/2012

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., із секретарем судового засідання Яцен Ю.Ф., за участю: особистоарбітражного керуючого Самосуд Ж.О. (ліквідатор банкрута), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду справу за заявою

ініціюючого кредитора товариства з обмеженою відповідальністю "Калигор

                                          Авто”

до боржника                   приватного підприємства “Сіон-Пласт”

про                                   визнання банкрутом відсутнього боржника,–

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою суду від 24.05.2016 призначено до розгляду питання заслуховування звіту ліквідатора банкрута про виконану роботу та зобов’язано його надати суду повний звіт про проведення ліквідаційної процедури.

У судовому засіданні ліквідатор банкрута подав суду звіт про виконану роботу від 06.06.2016 №02-08/85.

У ході заслуховування інформації ліквідатора банкрута про результати виконаної роботи останній заявив усне клопотання про продовження строку ліквідаційної процедури та повноважень ліквідатора банкрута.

Учасники провадження у справі про банкрутство боржника були належним чином повідомлені про час і місце розгляду справи, однак представники від ініціюючого кредитора (товариства з обмеженою відповідальністю "Калигор Авто"), у судове засідання не з’явились і про причини неявки не повідомили.

Відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами.

При вирішенні поданої на розгляд заяви судом застосовуються положення Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (від 14.05.1992 №2343-XII із змінами, останні з яких внесені Законом України від 02.10.2012 №5405-VI /тобто в редакції, чинній до 19.01.2013/, далі – Закон-2343).

Заслухавши звіт ліквідатора, розглянувши подані останнім додаткові відомості, враховуючи закінчення установлених законом строків ліквідації банкрута і неможливість завершення ліквідаційної процедури у зв’язку з: необхідністю завершення розпочатих ліквідатором банкрута дій по розшуку, поверненню і витребуванню майна, документів та інформації, необхідністю усунення установлених у ході розгляду звіту недоліків її проведення щодо вирішення питання розшуку та відповідальності керівника, суд вважає, що вказані у клопотанні і названі у засіданні обґрунтування є підставою для продовження установленого судом строку.

Одночасно суд вважає за необхідне попередити арбітражного керуючого Самосуд Ж.О. про недопустимість порушення установлених законом та судом строків проведення ліквідаційної процедури та подання інформації.

Керуючись ст. 53 Господарського процесуального кодексу України , суд –

УХВАЛИВ:

1.Продовжити строк завершення ліквідаційної процедури боржника та строк повноважень ліквідатора банкрута до 14.12.2016.

2.Ліквідатору банкрута подати суду:

до 14.09.2016 попередню інформацію про виконання передбачених заходів завершення ліквідаційної процедури з дня винесення цієї ухвали;

по закінченні визначеного цією ухвалою строку: у разі її завершення – ліквідаційний баланс, повний звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням дій, фактів, доказів), звіт про оплату праці і понесені витрати (з розрахунками, доказами і їх переліком). Печатку знищити після затвердження звіту судом; у разі неможливості її завершення – звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням в хронологічному порядку переліку вчинених дій та результатів їх вчинення), докази викладених у звіті обставин, перелік обставин, які перешкоджають завершити ліквідаційну процедуру та обґрунтування строків її продовження.

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 08.06.2016.

Направити цю ухвалу рекомендованим листом ліквідатору банкрута, усім кредиторам (1). 

Суддя                                                                                     Ю.А. Хабазня