flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала № 14/5026/836/2012 від 16 вересня 2014 року

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

УХВАЛА

          16 вересня 2014 року

Справа №14/5026/836/2012

 

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Соколишиній І.А., розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду справу за заявою

ініціюючого кредитора       товариства з обмеженою відповідальністю

“Калигор Авто”

до боржника                        приватного підприємства “Сіон-Пласт”

про                                        визнання банкрутом відсутнього боржника, –

ВСТАНОВИВ:

Ініціюючий кредитор участі свого представника у судове засідання не забезпечив, про причини його неявки до суду не повідомив.

Ухвалою суду від 02.09.2014 арбітражного керуючого Руденок Ю.О. було зобов’язано надати суду заяву та копії документів, що підтверджують його право на здійснення діяльності арбітражного керуючого, та було викликано у судове засідання, однак у визначені судом строки документи не були надані, арбітражний керуючий на виклик до суду не з’явився, причин неявки не повідомив. Ухвала, направлена на його адресу (м. Донецьк, вул. Семашка, 5, кв.8, яка знаходиться в районі проведення антитерористичної операції) повернена поштою з відміткою – "порушений порядок відправлення (призупинено приймання)". Разом з тим, перевіркою установлено, що арбітражний керуючий Руденок Ю.О. був повідомлений про час і місце проведення судового засідання, що підтверджується довідкою про доставку електронного листа (ухвали суду від 02.09.2014) до електронної скриньки останнього.

За таких обставин суд вважає неможливим розгляд питання про призначення ліквідатором банкрута  арбітражного керуючого Руденок Ю.О..

Автоматизованою системою з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України визначено арбітражного керуючого Кандаурову Анну Павлівну, у зв’язку з чим суд вважає за необхідне призначити судове засідання з вирішення питання про призначення останнього на посаду ліквідатора банкрута та зобов’язати Кандаурову А.П. надати заяву на участь у даній справі до дня його проведення.

Також, до дня судового засідання від арбітражного керуючого Ярмолінського Ю.В. надійшла заява про визнання його поточним кредитором боржника на суму 41378,83 грн. Одночасно ним заявлено клопотання про звільнення його від сплати судового збору, оскільки під час здійснення повноважень ліквідатора банкрута ним не виявлено будь-якого майна та не отримано будь-яких коштів; що встановлений судом розмір оплати послуг та понесені арбітражним керуючим Ярмолінським Ю.В. при виконанні повноважень ліквідатора банкрута витрати, на даний час не відшкодовані.

Суд вважає, що заявлене клопотання про звільнення від сплати судового збору підлягає задоволенню, оскільки вказані арбітражним керуючим Ярмолінським Ю.В. обставини підтверджуються звітом ліквідатора банкрута від 12.03.2014 (а.с.101 т.3) та іншими матеріалами цієї справи, а заява має бути призначена до розгляду у відкритому судовому засіданні.

У зв’язку з цим розгляд справи необхідно відкласти.

Керуючись ст.77 Господарського процесуального кодексу України,  ст. 8 Закону України "Про судовий збір", суд –

УХВАЛИВ:

1.Розгляд справи відкласти на 10 год. 30 хв. 30 вересня 2014 року.

Засідання провести у приміщенні господарського суду за адресою: м. Черкаси, бул. Шевченка, 307. Представникам про свою явку повідомити у к.317.

2. Звільнити арбітражного керуючого Ярмолінського Ю.В. від сплати судового збору за подання заяви (вх. суду №20476 від 16.09.2014) та призначити її до розгляду

3. Повідомити про час і місце проведення судового засідання арбітражного керуючого Кандаурову А.П., ініціюючого кредитора, арбітражного керуючого Ярмолінського Ю.В.

Арбітражному керуючому Кандауровій А.П. до дня судового засідання направити суду заяву на участь у даній справі, копію свідоцтва та інші документи стосовно попередньої діяльності.

Направити дану ухвалу арбітражним керуючим Кандауровій А.П., Руденок Ю.О., заявнику (арбітражному керуючому Ярмолінському Ю.В.), ініціюючому кредитору, Головному управлінню юстиції у Черкаській області.

 

Суддя                                       Ю.А. Хабазня