flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала № 14/5026/879/2011 від 03 червня 2014 року

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 УХВАЛА

          03 червня 2014 року

Справа №14/5026/879/2011

 

                                                          вх. № 11410/14 від 22.05.2014

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Соколишиній І.А., за участю: представника за довіреністю – Назаренка С.А. (від ліквідатора банкрута), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Рогова В.А.

про             продовження строку ліквідаційної процедури

у справі за заявою

боржника     сільськогосподарського товариства з обмеженою

                       відповідальністю “Підгайдамацькі ферми”

про                 визнання його банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Ліквідатором банкрута подано клопотання про продовження строку проведення ліквідаційної процедури боржника та повноважень арбітражного керуючого.

Кредитори фізична особа – підприємець Портянко Д.В., ВАТ «Банк «Біг Енергія» участі представників у судове засідання не забезпечили, про причини їх неявки до суду не повідомили.

У судовому засіданні представник ліквідатора банкрута заявлене ним клопотання підтримав.

Відповідно до ст.75, 85 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами, у судовому засіданні оголошено вступну та резолютивну частини судового рішення.

 

Заслухавши у засіданні звіт ліквідатора, розглянувши подані останнім додаткові відомості, враховуючи відсутність рішення комітету кредиторів про продовження строку у зв’язку із неотриманням кредиторами поштової кореспонденції, що підтверджується поданими у судовому засіданні ліквідатором банкрута конвертами в їх адресу, які повернуті поштою з відмітками "за закінченням встановленого терміну зберігання", а також закінчення установлених законом строків ліквідації банкрута, і неможливість завершення ліквідаційної процедури у зв’язку з необхідністю завершення розпочатих дій, вжиттям заходів до повернення активів (проданого ВРХ), розшуку (витребування) документів та їх аналізу, суд вважає, що вказані у клопотанні і названі у засіданні обґрунтування є підставою для встановлення достатнього для її завершення строку.

Керуючись ст. 53 Господарського процесуального кодексу України , суд –

УХВАЛИВ:

Установити строк завершення ліквідаційної процедури боржника та строк повноважень ліквідатора банкрута до 19.11.2014.

Ліквідатору банкрута – подати суду: до 01.09.2014 – попередню інформацію про виконання передбачених заходів завершення ліквідаційної процедури; по закінченні визначеного цією ухвалою строку – повний звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням дій, фактів, доказів), звіт про оплату праці і понесені витрати (з розрахунками, доказами і їх переліком), а також у разі її завершення – ліквідаційний баланс. Печатку знищити після затвердження звіту судом.

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 04.06.2014.

Направити дану ухвалу ліквідатору банкрута та членам комітету кредиторів (2).

 
        Суддя                                                      Ю.А. Хабазня