flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала по справі № 14/578 від 10 серпня 2015 року (призначення ліквідатора)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

10 серпня 2015 року

Справа № 14/578

 

вх. № 17259/15 від 17.07.2015

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Яцен Ю.Ф., за участю: особистоарбітражного керуючого Пилипенко Т.В., Костенка А.Я. (від боржника, керівник за посадою), Горбаня В.Л., представників за довіреностями - Вакуленка О.І. (від боржника), Козюри В.М. (від Головкова С.Ф.), Вишника Д.С. (від ПАТ «Черкаське хімволокно»), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   комітету кредиторів боржника

про            призначення на посаду ліквідатора банкрута арбітражного

                   керуючого Пилипенко Т.В.

у справі за заявою

боржника       фізичної особи –підприємця Костенка Анатолія Яковича

про                   визнання його банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Комітетом кредиторів боржника, фізичної особи-підприємця Костенка Анатолія Яковича, подано клопотання з рішенням комітету кредиторів (протокол від 26.06.2015 №16) від 26.06.2015 без номера (вх.№17259/15 від 17.07.2015) про призначення на посаду ліквідатора банкрута арбітражного керуючого Пилипенко Т.В. у зв’язку із смертю попереднього ліквідатора – арбітражного керуючого Вінника С.В.

Учасники провадження у справі про банкрутство боржника були належним чином повідомлені про час і місце розгляду справи, однак відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м.Черкаси, Черкаського міського центру зайнятості, Культенка М.Д., Колядка Б.С. у судове засідання не з’явились і про причини неявки не повідомили.

Представники, що з’явилися у судове засідання,  проти призначення ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Пилипенко Т.В. не заперечували.

Арбітражний керуючий Пилипенко Т.В. клопотання комітету кредиторів підтримав, підтвердив свою згоду на участь у справі.

Відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами.

При вирішенні поданої на розгляд заяви судом засовуються положення з яких внесені Законом України від 02.10.2012 №5405-VI /тобто в редакції, чинній до 19.01.2013/.

 

Арбітражним керуючим Пилипенко Т.В. 04.08.2015 надано суду заяву про згоду стати ліквідатором банкрута у цій справі та копії документів, що підтверджують його право на здійснення діяльності арбітражного керуючого, копії свідоцтва про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого №1443 виданого 09.07.2013 (наказ Міністерства юстиції України від 03.07.2013 №1318/5) і договору добровільного страхування, а також інформацію про його діяльність як арбітражного керуючого.

Дослідивши наявні у справі матеріали суд вважає за необхідне припинити повноваження Вінника С.В. у зв’язку зі смертю та призначити арбітражного керуючого Пилипенко Т.В. ліквідатором банкрута за пропозицією комітету кредиторів банкрута.

Враховуючи закінчення строку ліквідації банкрута необхідно установити новий строк її завершення, яким суд визначає дату 22.10.2015.

Керуючись ст.3-1, 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст. 53 Господарського процесуального кодексу України, суд –

УХВАЛИВ:

1.Призначити ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Пилипенко Тетяну Вікторівну (м. Черкаси, вул.Гагаріна, 83, кв.29, свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №1443, видане 09.07.2013, наказ Міністерства юстиції України від 03.07.2013 №1318/5).

2.Зобов‘язати арбітражного керуючого Пилипенко Т.В.:

віднайти документи, печатки і штампи та матеріальні цінності боржника;

подати документи, для внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, пов’язаних із: припиненням повноважень керівника та інших органів управління і посадових осіб боржника;  призначенням ліквідатора банкрута.

скликати збори комітету кредиторів для вирішення питань подальшого провадження у справі про банкрутство боржника;

не пізніш як через два місяці після прийняття цієї ухвали направити суду інформацію про виконану роботу і докази прийняття фінансово-господарської документації банкрута;

скласти і подати суду ліквідаційний баланс, а також повний звіт про проведення ліквідаційної процедури.

3. Продовжити строк завершення ліквідаційної процедури боржника та строк повноважень ліквідатора банкрута до 22.10.2015.

4.Припинити повноваження Вінника С.В.

 

Ухвала суду набрала законної сили, однак може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 11.08.2015.

Направити дану ухвалу боржнику, членам комітету кредиторів (7), арбітражному керуючому Пилипенко Т.В.

Суддя                                                                               Ю.А. Хабазня