flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 14/578 від 17 травня 2016 року (продовження строку завершення ліквідпроцедури)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

17 травня 2016 року

Справа № 14/578

                                                                                                             вх. № 7926/16 від 19.04.2016

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., із секретарем судового засідання Яцен Ю.Ф., за участю: особисто – фізичної особи-підприємця Костенка А.Я., Горбаня В.Л., Культенко Л.В. (за свідоцтвом про право на спадщину), представників за довіреностями – Вакуленка О.П. (від Костенка А.Я., за посвідченням адвоката), Холостого О.І. (від боржника в особі ліквідатора), Вишника Д.С. (від ПАТ "Черкаське хімволокно"), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Пилипенко Т.В.

про            продовження строку ліквідаційної процедури

у справі за заявою

боржника       фізичної особи –підприємця Костенка Анатолія Яковича

про                   визнання його банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Ліквідатором банкрута подано клопотання від 19.04.2016 №02-01/47 з рішенням комітету кредиторів (протокол від 12.04.2016 №4) про продовження строку проведення ліквідаційної процедури боржника та повноважень арбітражного керуючого.

Представники, що з’явились у судове засідання заявлене клопотання підтримали.

Учасники провадження у справі про банкрутство боржника були належним чином повідомлені про час і місце розгляду справи, однак представники від відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Черкаській області, Черкаського міського центру зайнятості, Головкова С.Ф., Колядко Б.С. у судове засідання не з’явились і про причини неявки не повідомили.

Відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами.

При вирішенні поданої на розгляд заяви судом застосовуються положення Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (від 14.05.1992 №2343-XII із змінами, внесеними до 19.01.2013, далі – Закон-2343).

Заслухавши присутніх у засіданні і звіт ліквідатора, розглянувши подані останнім додаткові відомості, враховуючи наявність рішення комітету кредиторів (протокол від 12.04.2016 №4) про продовження строку, закінчення установлених законом строків ліквідації банкрута і неможливість завершення ліквідаційної процедури у зв’язку з: необхідністю завершення розпочатих ліквідатором банкрута дій по поверненню і витребуванню майна боржника, наявністю у банкрута не реалізованих активів, наявністю спору у справі Придніпровського районного суду м.Черкаси №711/5438/14-цм про визнання недійсними договору купівлі-продажу частки готельно-ресторанного комплексу та іпотечного договору, зобов’язання вчинити певні дії, що може мати наслідком повернення активів боржника у ліквідаційну масу, суд вважає, що вказані у клопотанні і названі у засіданні обґрунтування є підставою для продовження установленого судом строку.

Керуючись ст. 53 Господарського процесуального кодексу України , суд –

УХВАЛИВ:

1.Продовжити строк завершення ліквідаційної процедури боржника та строк повноважень ліквідатора банкрута до 22.10.2016.

2.Ліквідатору банкрута подати суду:

до 01.08.2016 попередню інформацію про виконання передбачених заходів завершення ліквідаційної процедури з дня винесення цієї ухвали;

по закінченні визначеного цією ухвалою строку: у разі її завершення – ліквідаційний баланс, повний звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням дій, фактів, доказів), звіт про оплату праці і понесені витрати (з розрахунками, доказами і їх переліком). Печатку знищити після затвердження звіту судом; у разі неможливості її завершення – звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням в хронологічному порядку переліку вчинених дій та результатів їх вчинення), докази викладених у звіті обставин, перелік обставин, які перешкоджають завершити ліквідаційну процедуру та обґрунтування строків її продовження.

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 19.05.2016.

Направити цю ухвалу ліквідатору банкрута, членам комітету кредиторів (7), боржнику.

 

     Суддя                                                                             Ю.А. Хабазня