flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала по справі № 14/578 від 29 січня 2015 року (продовження строку ліквідпроцедури)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 УХВАЛА 

29 січня 2015 року

Справа № 14/578

 

                                                                                   вх. № 582/15 від 13.01.2015

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Яцен Ю.Ф., за участю: особистоарбітражного керуючого Вінника С.В. (ліквідатор банкрута), Костенка А.Я. (від боржника, керівник за посадою), представників за довіреностями – Вишника С.П. (від ПАТ "Черкаське хімволокно"), Козюри В.М. (від Головкова С.Ф.), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Вінника С.В.

про             продовження строку ліквідаційної процедури

у справі за заявою

боржника       фізичної особи –підприємця Костенка Анатолія Яковича

про                   визнання його банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Ліквідатором банкрута подано клопотання з рішенням комітету кредиторів (протокол від 06.01.2015 №15) про продовження строку проведення ліквідаційної процедури боржника та повноважень арбітражного керуючого.

Представники, що з’явились у судове засідання заявлене клопотання підтримали.

Відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами.

Заслухавши присутніх у засіданні і звіт ліквідатора, розглянувши подані останнім додаткові відомості, враховуючи наявність рішення комітету кредиторів (протокол від 06.01.2015 №15) про продовження строку, закінчення установлених законом строків ліквідації банкрута і неможливість завершення ліквідаційної процедури у зв’язку з необхідністю завершення розпочатих дій, вжиттям заходів до розшуку і повернення активів, наявністю у банкрута не реалізованих активів, необхідністю завершення ініційованих боржником судових справ по поверненню майна боржника у ліквідаційну масу, суд вважає, що вказані у клопотанні і названі у засіданні обґрунтування є підставою для подовження установленого судом строку.

Керуючись ст. 53 Господарського процесуального кодексу України , суд –

УХВАЛИВ:

1.Продовжити строк завершення ліквідаційної процедури боржника та строк повноважень ліквідатора банкрута до 22.07.2015.

2Ліквідатору банкрута – подати суду:

до 15.04.2015 – попередню інформацію про виконання передбачених заходів завершення ліквідаційної процедури, яка повинна містити хронологічний перелік вчинених дій і отриманих результатів їх вчинення з дати винесення цієї ухвали;

по закінченні визначеного цією ухвалою строку – повний звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням дій, фактів, доказів), звіт про оплату праці і понесені витрати (з розрахунками, доказами і їх переліком), а також у разі її завершення – ліквідаційний баланс.

Печатку знищити після затвердження звіту судом.

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 30.01.2015.

Направити дану ухвалу ліквідатору банкрута, боржнику та членам комітету кредиторів (7).

Суддя                                       Ю.А. Хабазня