flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала по справі № 14/657 від 22 вересня 2015 року (заміна первісного кредитора)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

         22 вересня 2015 року

Справа № 14/657

 

 

                                                                                                           вх. № 21257/15 від 08.09.2015

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Соколишиній І.А., за участю: особисто –  арбітражного керуючого Ярмолінського Ю.В. (ліквідатор банкрута), Сарнавського А.В. (за посадою, від товарної біржі "Регіональна товарна біржа"), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду

заявника   товарної біржі "Регіональна товарна біржі"

про            заміну учасника провадження у справі про банкрутство його

                   правонаступником

у справі за заявою

ініціюючого кредитора   державної податкової інспекції у Черкаському

                                            районі

до боржника                     приватного підприємства “Укрресурси-Черкаси”

про                                     визнання банкрутом відсутнього боржника, –

ВСТАНОВИВ:

Товарною біржею "Регіональна товарна біржа" заявлено клопотання про заміну приватного підприємства “Укрресурси-Черкаси” (боржника) його процесуальним правонаступником у зобов’язанні гр. Харченка Валерія Івановича сплатити боржнику 306578,13 грн., яке виникло з ухвали господарського суду Черкаської області від 18.02.2010 №2 у цій справі. На підтвердження обставин переходу права вимоги до нового кредитора суду надано докази цьому.

У судовому засіданні представник заявника та ліквідатора банкрута заяву підтримали.

Решта учасників провадження у справі про банкрутство були належним чином повідомлені про час і місце розгляду справи, однак їх представники у судове засідання не з’явились і про причини неявки не повідомили.

Відповідно до статей 75 Господарського процесуального кодексу України  суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами.

Враховуючи, що обставини заміни кредитора в зобов'язанні (правонаступництва) підтверджуються наданими доказами (протокол аукціону №1 від 31.07.2015, складений товарною біржею агропромислового комплексу центральних областей України"; договір купівлі-продажу права вимоги підприємства банкрута від 31.07.2015, укладений між боржником та заявником, актом приймання-передачі документів про право вимоги від 05.08.2015, повідомленням боржника від 06.08.2015 №02-01/01-34 на адресу Харченка В.В. про заміну кредитора у зобов’язанні з доказами його відправки), суд вважає за необхідне здійснити заміну первісного кредитора його процесуальним правонаступником.

Керуючись ст.25 Господарського процесуального кодексу України суд, –

УХВАЛИВ:

Здійснити заміну первісного кредитора, приватного підприємства “Укрресурси-Черкаси” (Черкаський район, с. Геронимівка, вул. Канівська, буд.5, ідентифікаційний код 34452635), на правонаступника, Товарну біржу "Регіональна товарна біржа" (м. Черкаси, вул. Героїв Сталінграда, буд.22 А, ідентифікаційний код 32339867).

Направити дану ухвалу заявнику, боржнику у особі ліквідатора банкрута, членам комітету кредиторів (3), Харченку В.І.

Суддя                                              Хабазня Ю.А.