flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала по справі № 925/1019/15 від 7 вересня 2017 року № 1 (продовження строку завершення ліквідаійної процедури)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

07 вересня 2017 року        № 1

Справа № 925/1019/15

                                                              вх. №18135/17 від 23.08.2017

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., із секретарем судового засідання Яцен Ю.Ф., за участю: особистоарбітражного керуючого Юдицького О.В. (ліквідатор банкрута), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Юдицького О.В.

про            продовження строку ліквідаційної процедури

у справі за заявою

ініціюючого кредитора   Смілянської об’єднаної державної податкової інспекції у м.Черкасах Головного управління ДФС у Черкаській області

до боржника                     фізичної особи – підприємця Нестеренка Олега Юрійовича

про                                    визнання банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Боржником у особі ліквідатора банкрута подано клопотання від 22.08.2017 №02-01/12490/925-1019-15 з рішенням комітету кредиторів (протокол від 09.08.2017) про продовження строку проведення ліквідаційної процедури боржника на три місяці.

Ліквідатор банкрута, що з’явився у судове засідання, заявлене клопотання підтримав.

Учасники провадження у справі про банкрутство боржника були належним чином повідомлені про час і місце розгляду справи, однак представники від членів комітету кредиторів (Смілянської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області), а також боржника, у судове засідання не з’явились і про причини неявки не повідомили.

Відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами.

При вирішенні поданої на розгляд заяви судом застосовуються положення Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (у новій редакції згідно із Законом України від 22.12.2011 №4212-VI, чинній з 19.01.2013, далі – Закон-4212).

Заслухавши присутніх у засіданні і звіт ліквідатора, розглянувши подані останнім додаткові відомості, враховуючи наявність рішення комітету кредиторів (протокол від 09.08.2017) про продовження строку, закінчення установлених законом строків ліквідації банкрута і неможливість завершення ліквідаційної процедури у зв’язку з необхідністю завершення розпочатих ліквідатором банкрута дій по продажу корпоративних прав Нестеренка О.Ю. у статутному фонді ТОВ "ДЕЯ"; по з'ясуванню обставин наявності у банкрута плавзасобу моделі "Южанка" з бортовим реєстраційним номером УЧА-7862, 1973 року, суд вважає, що вказані у клопотанні і названі у засіданні обґрунтування є підставою для продовження установленого судом строку.

Керуючись ст. 53 Господарського процесуального кодексу України, суд –

УХВАЛИВ:

1.Продовжити установлений судом строк завершення ліквідаційної процедури боржника до 15.12.2017.

2.Ліквідатору банкрута до закінчення визначеного цією ухвалою строку подати суду:

у разі її завершення – ліквідаційний баланс, повний звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням вчинених дій, установлених фактів, доказів на їх підтвердження, аналізу руху активів /коштів, майна тощо/ та висновків на предмет законності руху активів і можливості їх повернення боржнику), звіт про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат (з розрахунками, доказами і їх переліком). Печатку здати для знищення після затвердження звітів судом. Печатку знищити після затвердження звіту судом;

у разі неможливості її завершення – звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням в хронологічному порядку переліку вчинених дій та результатів їх вчинення), докази викладених обставин, звіт про оплату праці і понесені витрати (з розрахунками, доказами і їх переліком), перелік обставин, які перешкоджають завершити ліквідаційну процедуру та обгрунтування строків її продовження.

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 08.09.2017.

Направити цю ухвалу ліквідатору банкрута та членам комітету кредиторів (1), боржнику.

Суддя                                                                                                      Ю.А. Хабазня