flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 925/1153/16 від 26 вересня 2016 року (прийняття заяви до розгляду)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

про прийняття заяви до розгляду

        26 вересня 2016 року

Справа № 925/1153/16

Суддя господарського суду Черкаської області Хабазня Ю.А., розглянувши матеріали за заявою

боржника           публічного акціонерного товариства "Дашуківські бентоніти"

про            затвердження плану санації до порушення провадження у справі

                   про банкрутство

визнав подані матеріали достатніми для прийняття заяви до розгляду.

Керуючись ст.ст. 4-1, Господарського процесуального кодексу України, ч.6 ст.6 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд  

УХВАЛИВ:

1.Прийняти до розгляду заяву про затвердження плану санації до порушення провадження у справі про банкрутство публічного акціонерного товариства "Дашуківські бентоніти" (с.Дашуківка, Лисянський район, Черкаська область, 19330, ідентифікаційний код 00223941).

2.Судове засідання призначити на 11 год. 40 хв. 02 листопада 2016 року.

Засідання провести у приміщенні господарського суду за адресою: м.Черкаси, бул. Шевченка, 307. Представникам про свою явку повідомити у к.317.

3.Визнати явку представників боржника обов‘язковою та повідомити про час і місце проведення засідання усіх кредиторів боржника.

Звернути увагу викликаних і повідомлених осіб, що причини неявки мають підтверджуватись доказами та що неможливість явки одного представника (в т.ч. з причин хвороби, відрядження, відпустки, участі в іншому судовому засіданні), не позбавляє можливості керівника чи фізичної особи призначити іншого або представляти інтереси особисто.

4. Опублікувати повідомлення про прийняття до розгляду заяви про затвердження плану санації боржника до порушення провадження у справі про банкрутство на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет.

3.Боржнику та кредиторам у судовому засіданні надати суду документи, що підтверджують повноваження представника (довіреність, паспорт, на керівника – наказ), а також:

боржнику – мати усі подані документи в оригіналі;

кредиторам – за наявності письмові заперечення щодо плану санації.

Направити дану ухвалу боржнику, усім кредиторам (72), забезпеченому кредитору (ТОВ "Вердикт Фінанс"), інвестору (ТОВ "Аріо Фортіс Фінанс") .

 С у д д я                                                                   Ю.А. Хабазня