flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала № 925/1218/13 від 28 жовтня 2014 року

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ


УХВАЛА

         28 жовтня 2014 року

Справа № 925/1218/13

 

вх. № 21329/14 від 26.09.2014

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Яцен Ю.Ф., за участю: особисто – Левченка В.М. (ліквідатор банкрута), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Левченка В.М.

про             затвердження звіту та ліквідаційного балансу

у справі за заявою

боржника приватного підприємства "Енерголенд"

про             його банкрутство, –

ВСТАНОВИВ:

Постановою суду від 19.09.2013 боржника визнано банкрутом.

Головою ліквідаційної комісії Левченком В.М., якого призначено ліквідатором банкрута-боржника, господарському суду подано на затвердження звіт та ліквідаційний баланс боржника.

Усі кредитори були належним чином повідомлені про призначення судового засідання з розгляду звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута, однак товариство з обмеженою відповідальністю НВО "Термопласт" своїх представників не направило.

Ліквідатор банкрута, що з’явився у судове засідання заявлене клопотання про затвердження звіту підтримав.

Крім цього, ліквідатор банкрута заявив клопотання про затвердження звіту про оплату послуг та відшкодування витрат арбітражного керуючого за період його діяльності у сумі 100447,36 грн..

У судовому засіданні ліквідатор банкрута заявлені клопотання підтримав і пояснив, що вчинив усі необхідні і можливі дії для проведення ліквідаційної процедури.

Скарг на дії ліквідатора банкрута у зв’язку з поданим на затвердження суду звітом та ліквідаційним балансом до дня судового засідання не надійшло.

Відповідно до ст.75, 85 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами, у судовому засіданні оголошено вступну та резолютивну частини судового рішення.

У ході заслуховування звіту ліквідатора у судовому засіданні установлено наступне.

Товариство з обмеженою відповідальністю НВО "Термопласт" є єдиним кредитором боржника на суму 1424254,06 грн.,  заборгованість перед яким не погашена.

На час розгляду у судовому засіданні звіту майнові активи згідно з ліквідаційним балансом банкрута відсутні, з поданих суду матеріалів вбачається, що ліквідатором банкрута вжито необхідні заходи для виявлення документації і майнових активів боржника та для її завершення.

За рахунок майна банкрута частково погашено витрати, пов'язані з провадженням у справі про банкрутство в господарському суді, вимоги кредиторів першої та четвертої черги, заборгованість перед кредиторами наступних черг не погашена.

Звіт про оплату послуг та відшкодування витрат арбітражного керуючого на суму 100447,36 грн. за період з 19.09.2013 по 22.09.2014, затверджений рішенням комітету кредиторів від 22.09.2014, підтверджується доданими до звіту і пред’явленими у судовому засіданні документами, у зв’язку з чим підлягає затвердженню.

Суд вважає, що ліквідатором виконані покладені на нього ст.41 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” обов’язки, у зв’язку з чим звіт з додатково поданими на вимогу суду документами та ліквідаційний баланс підлягають затвердженню, а боржник, як юридична особа – ліквідації.

Керуючись ст.46, 83 Закону України Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (в новій редакції, чинній з 19.01.2013 та з наступними змінами) суд, –

УХВАЛИВ:

1.Затвердити звіт ліквідатора банкрута від 25.09.2014 про проведення ліквідаційної процедури банкрута із звітом про оплату послуг та відшкодування витрат арбітражного керуючого на суму 100447,36 грн. за період з 19.09.2013 по 22.09.2014 та доданий до нього ліквідаційний баланс станом на 22.09.2014.

2.Ліквідувати приватне підприємство «Енерголенд» (18036, м.Черкаси, вул.Смілянська,168, ідентифікаційний код 33903324) як юридичну особу-банкрута.

3.Зобов’язати ліквідатора: забезпечити збереження документів банкрута і, за погодженням із архівною установою, визначити місце подальшого їх зберігання; здати для знищення печатку банкрута; подати державному реєстратору необхідні документи передбачені у ст. 39 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців";

інформувати суд про виконання цього пункту.

4.Провадження у справі припинити.

 

Направити дану ухвалу ліквідатору банкрута, Головному управлінню юстиції у Черкаській області, обласному управлінню статистики, кредиторам (1), Соснівському відділу державної виконавчої служби Черкаського міського управління юстиції, а також державному реєстратору (для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців запису про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи).

Повне судове рішення складено 15.10.2014.

Ухвала суду набрала законної сили, однак може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

 

 

С у д д я                                                                      Ю.А. Хабазня

7