flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала по справі № 925/1293/15 від 15 вересня 2016 року (встановлення строку завершення ліквідпроцедури)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

15 вересня 2016 року

Справа № 925/1293/15

                                                                              вх. № 17847/16 від 02.09.2016

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., із секретарем судового засідання Яцен Ю.Ф., за участю: особистоарбітражного керуючого Ярмолінського Ю.В. (ліквідатор банкрута), не з’явились – представники від ініціюючого кредитора, розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника            ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого  Ярмолінського Ю.В.,

про                      продовження строку ліквідаційної процедури

у справі за заявою

ініціюючого кредитора  державної податкової інспекції у м.Черкасах

                                           Головного управління ДФС у Черкаській області

до боржника                    фізичної особи – підприємця Тонконогова Миколи

                                 Сергійовича

про                                    визнання банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Ліквідатором банкрута, арбітражним керуючим Ярмолінським Ю.В. подано клопотання від 31.08.2016 №02-01/16-24 з рішенням комітету кредиторів (протокол від 31.08.2016 №2) про продовження строку проведення ліквідаційної процедури боржника та повноважень арбітражного керуючого на три місяці, до 03.12.2016.

Ліквідатор банкрута, що з’явився у судове засідання, заявлене клопотання підтримав.

Учасники провадження у справі про банкрутство боржника були належним чином повідомлені про час і місце розгляду справи, однак представники від ініціюючого кредитора  у судове засідання не з’явились і про причини неявки не повідомили.

Відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами.

При вирішенні поданої на розгляд заяви судом застосовуються положення Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (у новій редакції згідно із Законом України від 22.12.2011 №4212-VI, чинній з 19.01.2013, далі – Закон-4212).

Заслухавши присутніх у засіданні і звіт ліквідатора, розглянувши подані останнім додаткові відомості, враховуючи наявність рішення комітету кредиторів (протокол від 31.08.2016 №2) про продовження строку, закінчення установлених законом строків ліквідації банкрута і неможливість завершення ліквідаційної процедури у зв’язку з необхідністю завершення розпочатих ліквідатором банкрута дій по розшуку, поверненню і витребуванню майна, зокрема, встановлення обставин відчуження боржником автомобіля VOLKSWAGEN PASSAT B6, 2008 року випуску; наявністю спору щодо поділу спільної сумісної власності подружжя Тонконогової Л.О. та Тонконогова М.С. (гараж, реєстраційний номер 586395871101), вирішення яких може мати наслідком повернення активів боржника у ліквідаційну масу суд вважає, що вказані у клопотанні і названі у засіданні обґрунтування є підставою для встановлення достатнього для її завершення строку.

Керуючись ст. 53 Господарського процесуального кодексу України , суд –

УХВАЛИВ:

1.Установити строк завершення ліквідаційної процедури боржника та строк повноважень ліквідатора банкрута до 03.12.2016.

2.Ліквідатору банкрута по закінченні визначеного цією ухвалою строку подати суду:

у разі її завершення – ліквідаційний баланс, повний звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням вчинених дій, установлених фактів, доказів на їх підтвердження, аналізу руху активів /коштів, майна тощо/ та висновків на предмет законності руху активів і можливості їх повернення боржнику), звіт про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат (з розрахунками, доказами і їх переліком), ліквідаційний баланс. Печатку здати для знищення після затвердження звітів судом;

у разі неможливості її завершення – звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням в хронологічному порядку переліку вчинених дій та результатів їх вчинення), докази викладених обставин, звіт про оплату праці і понесені витрати (з розрахунками, доказами і їх переліком), перелік обставин, які перешкоджають завершити ліквідаційну процедуру та обґрунтування строків її продовження.

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 16.09.2016.

Направити цю ухвалу ліквідатору банкрута та членам комітету кредиторів (1).

 

Суддя                                       Ю.А. Хабазня