flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 925/1331/15 від 13 вересня 2016 року (затверджено звіт ліквідатора)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

13 вересня 2016 року

Справа № 925/1331/15

                                                                       вх. № 17969/16 від 05.09.2016

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., із секретарем судового засідання Яцен Ю.Ф., за участю: особистоарбітражного керуючого Носань Н.С. (ліквідатор банкрута), представника за довіреністю – Остроушко Т.В. (від державної податкової інспекції у м.Черкасах Головного управління ДФС у Черкаській області), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Носань Н.С.

про            затвердження звіту про нарахування і виплату грошової

                   винагороди, здійснення та відшкодування витрат арбітражного

                   керуючого

у справі за заявою

ініціюючого кредитора  державної податкової інспекції у м.Черкасах

                                           Головного управління ДФС у Черкаській області

до боржника                    фізичної особи – підприємця Рудніцького Дмитра Миколайовича

про                                    визнання банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Ліквідатор банкрута, арбітражний керуючий Носань Н.С., звернувся до суду з клопотанням від 02.09.2016 №02-18/396 про затвердження звіту про нарахування і виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат арбітражного керуючого за період з 08.09.2015 по 31.08.2016 на суму 33654,53 грн.

Присутній у судовому засіданні арбітражний керуючий заявлене клопотання підтримав.

Представник ініціюючого кредитора заперечив і пояснив, що у процедурі банкрутства боржника ДПІ у м.Черкасах Головного управління ДФС у Черкаській області представляє інтереси держави, а не особистий інтерес юридичної особи, зокрема, здійснює заходи, спрямовані на надходження коштів до Державного бюджету України, що остання є бюджетною установою, яка повністю фінансується за рахунок коштів державного бюджету, що кошторисом на утримання останньої не передбачено видатків на оплату послуг сторонніх фахівців, що відповідно до ч.5 ст.115 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" сплата грошової винагороди та відшкодування витрат арбітражного керуючого у зв’язку з виконанням ним повноважень у справі про банкрутство здійснюється за рахунок наявних у боржника коштів, одержаних у результаті господарської діяльності боржника, або коштів, одержаних від продажу майна (майнових прав) боржника, що таким чином відшкодування основної грошової  винагороди та понесених витрат арбітражного керуючого за рахунок ДПІ у м. Черкасах Головного управління ДФС у Черкаській області згідно з Бюджетним кодексом України буде кваліфікуватись як нецільове використання бюджетних коштів, що у зв’язку з чим відмовляється від оплати послуг арбітражного керуючого.

Відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами.

При вирішенні поданої на розгляд заяви судом застосовуються положення Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (у новій редакції згідно із Законом України від 22.12.2011 №4212-VI, чинній з 19.01.2013, далі – Закон-4212).

Враховуючи подані суду документи, а також, що розрахунок сум з грошової винагороди (33021,64 грн.) та відшкодування витрат (632,89 грн.) на загальну суму 33654,53 грн. ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Носань Н.С. за вказаний ним період є обґрунтованим і підтверджується розрахунком та пред’явленими первинними бухгалтерськими документами, суд вважає, що клопотання підлягає задоволенню.

Доводи представника ініціюючого кредитора суд відхиляє з тих підстав, що заперечення не стосуються суті заявлених вимог (тобто не спростовують поданих доказів, правомірність вимог та правильність розрахунків), що у заявленому клопотанні питання про джерела погашення вимог та про стягнення цих коштів (грошової винагороди та відшкодування витрат) з ініціюючого кредитора не порушується.

Керуючись ст.115 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (в новій редакції, чинній з 19.01.2013 та з наступними змінами), суд

УХВАЛИВ:

Затвердити звіт ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Носань Н.С., про нарахування і виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат, за період з 08.09.2015 по 31.08.2016 у сумі 33654,53 грн.

Ухвала суду набрала законної сили, однак може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 14.09.2016.

Направити цю ухвалу арбітражному керуючому Носань Н.С., членам комітету кредиторів (1).

 С у д д я                                                                Хабазня Ю.А.