flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 925/1652/14 від 28 січня 2016 року (припинення провадження у справі)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

28 січня 2016 року

Справа № 925/1652/14

 

                                                                                      вх. № 29839/15 від 22.12.2015

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Яцен Ю.Ф., за участю: особистоарбітражного керуючого Носань Н.С. (ліквідатор банкрута), представника за довіреністю – Рогового В.М. (від ініціюючого кредитора), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду

клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Носань Н.С.

про            затвердження звіту та ліквідаційного балансу

у справі за заявою

ініціюючого кредитора Тальнівської об’єднаної державної податкової інспекції 

до боржника                   приватного підприємство “Агропромислова компанія “Інтерсервіс”

про                                   визнання банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Постановою суду від 23.12.2014 боржника визнано банкрутом.

Арбітражним керуючим Носань Н.С., якого ухвалою суду від 11.08.2015 призначено ліквідатором банкрута-боржника, господарському суду подано на затвердження звіт та ліквідаційний баланс боржника.

Усі кредитори були належним чином повідомлені про призначення судового засідання з розгляду звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута.

Ліквідатор банкрута, кредитори, що з’явились у судове засідання, заявлене клопотання про затвердження звіту підтримали.

Скарг на дії ліквідатора банкрута у зв’язку з поданим на затвердження суду звітом та ліквідаційним балансом до дня судового засідання не надійшло.

Відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами.

У ході заслуховування звіту ліквідатора у судовому засіданні установлено наступне.

Заявник є єдиним кредитором боржника на суму 580252,38 грн.,  заборгованість перед яким не погашена.

На час розгляду у судовому засіданні звіту майнові активи згідно з ліквідаційним балансом банкрута відсутні, з поданих суду матеріалів вбачається, що ліквідатором банкрута вжито необхідні заходи для виявлення документації і майнових активів боржника та для її завершення щодо опублікування відомостей про визнання боржника банкрутом; щодо повідомлення ДКПЦФР про необхідність зупинення обігу акцій, емітентом яких є боржник; щодо виявлення та участі кредиторів у вирішенні віднесених до їх компетенції питань; щодо розшуку, витребування і прийняття до свого відання активів, установчих і реєстраційних документів банкрута, документів фінансово-господарської діяльності, печаток і штампів; щодо дослідження причини відсутності документів фінансово-господарської діяльності, притягнення до відповідальності посадових осіб боржника за фактами ухилення від передання документів, майна, печаток і штампів; щодо дослідження наявності коштів на рахунках боржника; щодо отримання інформації від органів реєстрації та інших державних органів про майно і майнові права, про операції з активами, про зобов’язання боржника та перед ним; щодо аналізу фінансово-господарської діяльності боржника.

Будь-які дії щодо активів (в т.ч. і майна) боржника ліквідатором банкрута  не здійснювались у зв’язку тим, що вони не були виявлені.

За заявою ліквідатора банкрута, поданою у порядку ст.214 КПК України до правоохоронних органів (Тальнівського РВ УМВС України в Черкаській області), згідно з ухвалою Тальнівського районного суду від 10.06.2015 у справі №704/561/15-к зареєстровано (внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань) кримінальне провадження №12015250240000203 щодо  ухилення посадових осіб боржника від передачі документів фінансово-господарської діяльності банкрута його ліквідатору), вжиті заходи результатів не принесли, документи та майно боржника не виявлені ліквідатору не передані. 

Суд вважає, що ліквідатором виконані покладені на нього ст.41 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (у новій редакції згідно із Законом України від 22.12.2011 №4212-VI, чинній з 19.01.2013), обов’язки, у зв’язку з чим звіт та  ліквідаційний баланс підлягають затвердженню, а боржник, як юридична особа – ліквідації.

Керуючись ст. ст.46, п.6 ч.1 ст.83  Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (в новій редакції, чинній з 19.01.2013 та з наступними змінами) суд, –

УХВАЛИВ:

1.Затвердити звіт ліквідатора банкрута від 22.12.2015 №02-16/595 про проведення ліквідаційної процедури банкрута та доданий до нього ліквідаційний баланс.

2.Ліквідувати приватне підприємство «Агропромислова компанія «Інтерсервіс» (Черкаська область, Тальнівський район, м.Тальне, вул.Гагаріна, 38, ідентифікаційний код 32115418) як юридичну особу-банкрута.

3.Зобов’язати ліквідатора: забезпечити збереження документів банкрута і, за погодженням із архівною установою, визначити місце подальшого їх зберігання; здати для знищення печатку банкрута; інформувати суд про виконання цього пункту.

4.Провадження у справі припинити.

Направити дану ухвалу ліквідатору банкрута, Головному управлінню юстиції у Черкаській області, обласному управлінню статистики, кредиторам (1), відділу державної виконавчої служби Тальнівського районного управління юстиції, а також державному реєстратору (реєстраційній службі Тальнівського районного управління юстиції для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців запису про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи).

Повне судове рішення складено 29.01.2016.

Ухвала суду набрала законної сили, однак може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

С у д д я                                                                                           Ю.А. Хабазня