flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала по справі № 925/1736/14 від 19 листопада 2015 року (припинення провадження у справі про банкрутство)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

         19 листопада 2015 року

Справа № 925/1736/14

 

 

                                                                       вх. № 25841/15 від 05.11.2015

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Соколишиній І.А., за участю: особисто – арбітражного керуючого Левченко Н.П. (ліквідатор банкрута), представників за довіреностями – Остроушко Т.В. (від державної податкової інспекції у м.Черкасах), Ільященко А.С. (від управління Пенсійного фонду України в м.Черкасах), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Левченко Н.П.

про            затвердження звіту та ліквідаційного балансу

у справі за заявою

ініціюючого кредитора державної податкової інспекції у місті Черкасах

                                      Головного управління Міндоходів у Черкаській

                                      області

до боржника               фізичної особи – підприємця Оніщенка Віктора

                                      Миколайовича

про                               визнання банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Постановою суду від 06.11.2014 боржника визнано банкрутом. Арбітражним керуючим Левченко Н.П., якого призначено ліквідатором банкрута-боржника, господарському суду подано на затвердження звіт та ліквідаційний баланс боржника.

Усі кредитори були належним чином повідомлені про призначення судового засідання з розгляду звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута.

Кредитори, що з’явились у судове засідання заявлене клопотання про затвердження звіту підтримали.

Скарг на дії ліквідатора банкрута у зв’язку з поданим на затвердження суду звітом та ліквідаційним балансом до дня судового засідання не надійшло.

У ході заслуховування звіту ліквідатора у судовому засіданні установлено наступне.

Кредиторами боржника є: державна податкова інспекція у м. Черкасах на суму 2007544,15 грн.; управління Пенсійного фонду України в м. Черкасах на суму 7136,99 грн.

Заборгованість перед кредиторами не погашена.

На час розгляду у судовому засіданні звіту майнові активи згідно з ліквідаційним балансом банкрута відсутні, з поданих суду матеріалів вбачається, що ліквідатором банкрута вжито необхідні заходи для виявлення документації і майнових активів боржника та для її завершення.

Будь-які дії щодо активів (в т.ч. і майна) боржника ліквідатором банкрута  не здійснювались у зв’язку тим, що вони не були виявлені.

Враховуючи припинення боржником за власним бажанням виробничої діяльності в 2011 році та подання у зв’язку з цим до Єдиного державного реєстру відповідної заяви від 09.11.2011; наявність відомостей з Єдиного Державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців про здійснення 05.11.2014 за №20260060010015528 запису про припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця Оніщенка В.М. та скасування цього запису постановою Черкаського окружного адміністративного суду від 01.10.2015 №823/4840/15; наявність рішення комітету кредиторів (протокол від 03.11.2015) про схвалення звіту ліквідатора банкрута, суд вважає, що ліквідатором виконані покладені на нього ст.ст.91, 92 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (в новій редакції, чинній з 19.01.2013 та з наступними змінами) та виконані необхідні дії для виявлення документації і майнових активів боржника, у зв’язку з чим звіт підлягає затвердженню, а підприємницька діяльність боржника, як фізичної особи – припиненню.

Керуючись ст. 46, п.6 ч.1, ч.2 ст.83, ст.91 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” суд, –

УХВАЛИВ:

1.Затвердити звіт ліквідатора банкрута від 03.11.2015 №02-02/145/925-1736 про проведення ліквідаційної процедури банкрута та доданий до нього ліквідаційний баланс станом на 01.11.2015.

         2.Припинити підприємницьку діяльність фізичної особи – підприємця Оніщенка Віктора Миколайовича  (м.Черкаси, вул.Петровського,145, кв.2, ідентифікаційний номер фізичної особи – платника податків 2348815512) у зв’язку з визнанням її банкрутом.

3.Зобов’язати ліквідатора: забезпечити збереження документів банкрута і, за погодженням із архівною установою, визначити місце подальшого їх зберігання; подати державному реєстратору необхідні документи передбачені у ст. 50 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців";

інформувати суд про виконання цього пункту.

4.Скасувати арешт на майно боржника, накладений ухвалою суду від 22.10.2014.

5.Провадження у справі припинити.

6.Вимоги конкурсних кредиторів, які не були заявлені в установлений цим Законом строк або відхилені господарським судом, вважаються погашеними, а виконавчі документи за відповідними вимогами визнаються такими, що не підлягають виконанню.

Направити дану ухвалу рекомендованим листом ліквідатору банкрута, кредиторам (2), Придніпровському відділу державної виконавчої служби Черкаського міського управління юстиції, державному реєстратору (реєстраційній службі Черкаського міського управління юстиції для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців запису про проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця) та для відома Головному управлінню юстиції у Черкаській області, обласному управлінню статистики.

Повне судове рішення складено 25.11.2015.

Ухвала суду набрала законної сили, однак може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України

С у д д я                                                                                    Ю.А. Хабазня