flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 925/1743/14 від 5 вересня 2017 року (продовження строку завершення ліквідаційної процедури)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

05 вересня 2017 року

Справа № 925/1743/14

вх. № 16948/17 від 07.08.2017

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., із секретарем судового засідання Яцен Ю.Ф., за участю: представника за довіреністю – Заінковської В.В. (від боржника в особі ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Пилипенко Т.В.), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Пилипенко Т.В.

про            продовження строку ліквідаційної процедури

у справі за заявою

ініціюючого кредитора   товариства з обмеженою відповідальністю

                                           "Агротрейд"

до боржника                     товариства з обмеженою відповідальністю

                                           "Агропроект плюс"

про                                    визнання банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Боржником у особі ліквідатора банкрута подано клопотання від 07.08.2017 №02-01/126 з рішенням комітету кредиторів (протокол від 07.08.2017 №10) про продовження строку проведення ліквідаційної процедури боржника та повноважень арбітражного керуючого.

Представник боржника, що з’явився у судове засідання, заявлене клопотання підтримав.

Учасники провадження у справі про банкрутство боржника були належним чином повідомлені про час і місце розгляду справи, однак представники від товариства з обмеженою відповідальністю "Агротрейд" у судове засідання не з’явились і про причини неявки не повідомили.

Відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами.

При вирішенні поданої на розгляд заяви судом застосовуються положення Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (у новій редакції згідно із Законом України від 22.12.2011 №4212-VI, чинній з 19.01.2013, далі – Закон-4212).

Заслухавши присутніх у засіданні і звіт ліквідатора, розглянувши подані останнім додаткові відомості, враховуючи наявність рішення комітету кредиторів (протокол від 07.08.2017 №10) про продовження строку, закінчення установлених законом строків ліквідації банкрута і неможливість завершення ліквідаційної процедури у зв’язку з необхідністю стягнення з ТОВ "Артбудкомфорт" дебіторської заборгованості банкрута у сумі 4707781,28 грн. та завершення розпочатих ліквідатором банкрута дій по реалізації активів, суд вважає, що вказані у клопотанні і названі у засіданні обґрунтування є підставою для продовження установленого судом строку.

Керуючись ст.53 Господарського процесуального кодексу України, суд –

УХВАЛИВ:

1.Продовжити установлений судом строк завершення ліквідаційної процедури боржника до 12.02.2018.

2.Ліквідатору банкрута подати суду:

до 01.12.2017 попередню інформацію про виконання передбачених заходів завершення ліквідаційної процедури з дня винесення цієї ухвали;

до закінчення визначеного цією ухвалою строку: у разі її завершення – ліквідаційний баланс, повний звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням вчинених дій, установлених фактів, доказів на їх підтвердження, аналізу руху активів /коштів, майна тощо/ та висновків на предмет законності руху активів і можливості їх повернення боржнику), звіт про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат (з розрахунками, доказами і їх переліком), ліквідаційний баланс. Печатку здати для знищення після затвердження звітів судом; у разі неможливості її завершення – звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням в хронологічному порядку переліку вчинених дій та результатів їх вчинення), докази викладених у звіті обставин, перелік обставин, які перешкоджають завершити ліквідаційну процедуру та обґрунтування строків її продовження.

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 06.09.2017.

Направити цю ухвалу ліквідатору банкрута та членам комітету кредиторів (1).

Суддя                                                                                                         Ю.А. Хабазня