Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
"29" травня 2025 р. м. Черкаси Справа № 925/1919/15
Вх. суду № 7326/25 від 09.05.2025
Господарський суд Черкаської області у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., із секретарем судового засідання Миколенко А.С.,
у судове засідання не з’явились: ліквідатор банкрута, представники від УАСП у формі ТОВ "Каіс", ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України", Головного управління ДПС у Черкаській області, ТОВ "Регіон Черкаси",
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду заяву від 07.05.2024 №02-01/49
заявника, боржника у особі ліквідатора банкрута,
про продовження строку ліквідаційної процедури,
у справі за заявою
ініціюючого кредитора, Українсько-американського спільного підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Каіс",
до боржника, Приватного підприємства "Віталком",
про банкрутство юридичної особи,
УСТАНОВИВ:
Явка учасників справи обов’язковою не визнавалась.
Відповідно до ч.1 ст.202 ГПК України неявка у судове засідання будь-якого учасника справи, повідомленого належним чином про дату, час і місце судового засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, у зв’язку з чим суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами без участі учасників справи, які не з’явились.
Відповідно до ст.233 ГПК України у судовому засіданні приєднано до матеріалів справи вступну та резолютивну частини судового рішення.
Ухвалою суду від 17.12.2015 порушено провадження у справі про банкрутство, розпорядником майна призначено арбітражного керуючого Гуріна Р.А. Постановою суду від 12.04.2016 боржника визнано банкрутом та призначено ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Гуріна Р.А. Ухвалою суду від 31.10.2024 продовжено установлений ухвалою суду від 06.03.2024 строк здійснення ліквідації боржника та подання ліквідатором банкрута суду відомостей щодо проведення ліквідаційної процедури за цей період до 12.04.2025.
Ліквідатором банкрута були вчинені необхідні дії для завершення ліквідаційної процедури, однак завершення ліквідаційної процедури є неможливим з огляду на необхідність вирішення питання стосовно подальшого стягнення з Кошіля О.Г. грошових коштів на суму 3 093 977,38 грн. чи реалізації права вимоги ПП "Віталком" до Кошіля О.Г. на вказану суму.
Враховуючи закінчення визначеного судом строку ліквідації банкрута, неможливість завершення ліквідаційної процедури, суд вважає, що вказані у заяві обґрунтування є підставою для продовження визначеного судом строку та подання ліквідатором банкрута суду відомостей щодо її проведення за цей період.
Керуючись ст.113, 119 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
Продовжити установлений ухвалою суду від 31.10.2024 строк здійснення ліквідації боржника та подання ліквідатором банкрута суду відомостей щодо проведення ліквідаційної процедури за цей період до 12.10.2025.
2.Ліквідатору банкрута подати суду:
до 15.07.2025 попередню інформацію про виконання передбачених заходів завершення ліквідаційної процедури з дня винесення цієї ухвали;
до закінчення визначеного п.1 цієї ухвали строку: у разі її завершення – повний звіт про проведення ліквідаційної процедури (який повинен містити інформацію про рух справи; хронологічний перелік вчинених на виконання ч.1 ст.61 Кодексу дій із зазначенням результатів, установлених фактів і доказів; визначені ч.1 ст.65 Кодексу документи і належним чином засвідчені докази викладених у звіті фактів); звіт про нарахування і виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат (з розрахунками, доказами і їх переліком); ліквідаційний баланс. Печатку банкрута здати для знищення після затвердження звітів судом; у разі неможливості її завершення – звіт про проведення ліквідаційної процедури за період з дня винесення цієї ухвали (який повинен містити: перелік вчинених дій в хронологічному порядку та результати їх вчинення; перелік обставин, які перешкоджають завершити ліквідаційну процедуру; обґрунтування строків її продовження; докази викладених обставин); звіт про нарахування і виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат (з розрахунками, доказами і їх переліком). Звіти мають містити опис документів з їх реквізитами. Звіти в електронній формі направити на електронну адресу суду.
Ухвала суду набрала законної сили 09.06.2025. Ухвала суду може бути оскаржена до Північного апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 254-257 та п.17.5 розділу ХІ Перехідні положення Господарського процесуального кодексу України.
Повне судове рішення складено і підписано 09.06.2025.
Направити цю ухвалу суду ліквідатору банкрута, членам комітету кредиторів (4).
Суддя Ю.А. Хабазня

