flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 925/1941/14 від 27 лютого 2015 року (прийняття до розгляду заяви про порушення справи про банкрутство)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

про прийняття заяви до розгляду

27 лютого 2015 року

Справа № 925/1941/14

 

 

 

 

       

Суддя господарського суду Черкаської області Хабазня Ю.А., розглянувши матеріали за заявою

ініціюючого кредитора       Кам’янської об’єднаної державної податкової

                                               інспекції Головного управління Міндоходів у

                                               Черкаській області

до боржника                         товариства з обмеженою відповідальністю

                                               "Щедрий хутір"

про                                         порушення провадження у справі про

                                               банкрутство, –

визнав подані матеріали достатніми для прийняття заяви до розгляду.

Враховуючи скасування постановою Вищого господарського суду України від 17.02.2015 ухвали господарського суду Черкаської області від 31.10.2014, залишеної без змін постановою Київського апеляційного господарського суду від 01.12.2014, і передачі справи на розгляд суду першої інстанції, керуючись ст.ст. 4-1, Господарського процесуального кодексу України, ст.12 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд –

УХВАЛИВ:

1.Прийняти до розгляду заяву про порушення провадження у справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю "Щедрий хутір" (м.Кам’янка, вул. Л.Борисової, 70, ідентифікаційний код 31803687).

2.Підготовче засідання призначити на 09 год. 00 хв. 10 березня 2015 року.

Засідання провести у приміщенні господарського суду за адресою: м. Черкаси, бул. Шевченка, 307. Представникам про свою явку повідомити у к.317.

Визнати явку представників сторін обов‘язковою.

Звернути увагу учасників провадження у справі про банкрутство боржника, що причини неявки мають підтверджуватись доказами та що неможливість явки одного представника (в т.ч. з причин хвороби, відрядження, відпустки, участі в іншому судовому засіданні), не позбавляє можливості керівника призначити іншого або представляти інтереси особисто, а також не позбавляє сторону можливості направити витребувані судом відомості і документи.

3.Вказати, що автоматизованою системою з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України визначено Родь А.О.

4.Зобов'язати сторони до дня засідання надати суду наступні додаткові документи, докази, відомості, необхідні для вирішення питання про порушення провадження у справі про банкрутство:

боржнику:

відзив на заяву про порушення справи про банкрутство, який повинен містити відомості, передбачені ч.2 ст.13 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", та докази відправлення заявнику копії відзиву;

довідку органів приватизації (органів, уповноважених управляти об'єктами державної власності) стосовно наявності або відсутності на балансі підприємства державного майна, що в процесі приватизації (корпоратизації) не увійшло до його статутного капіталу;

докази, що підтверджують належність боржника до державних підприємств або підприємств, у статутному капіталі яких частка державної власності перевищує 50 відсотків;

докази, що підтверджують належність боржника до підприємств визначених ст. 85 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом";

відомості про представника працівників боржника, обраного відповідно до ст.1 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”,

представнику мати з собою установчі документи, та документи, що підтверджують його  повноваження (довіреність, паспорт, на керівника – наказ).

баланс підприємства на кінець останнього звітного періоду,

Зобов’язати державного реєстратора (або орган реєстрації), до визначеного цією ухвалою дня судового засідання, надати суду такі відомості про боржника станом на дату прийняття цієї ухвали: про місцезнаходження; про ідентифікаційний код; про осіб, які мають право вчиняти юридичні дії від імені боржника без довіреності; про керівника; про статус відомостей; про стан; про відокремлені підрозділи; про засновників; про форму власності; Відомості надати у формі витягу з ЄДР, а за відсутності у ЄДР – у формі письмової інформації згідно з наявними у державного реєстратора (чи іншого органу реєстрації) установчими документами. Уповноважити ініціюючого кредитора на отримання від державного реєстратора, зазначених вище довідок та відомостей.

Копію ухвали направити: ініціюючому кредитору, арбітражному керуючому Родь А.О., Головному управлінню юстиції у Черкаській області, а також рекомендованим листом боржнику.

С у д д я                                                                   Ю.А. Хабазня