flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала по справі № 925/1984/15 від 17 серпня 2017 року (продовження строку процедури розпорядження майном боржника)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

17 серпня 2017 року

Справа № 925/1984/15

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., із секретарем судового засідання Соколишиною І.А., за участю: особистоарбітражного керуючого Стіфутіна І.В.  (розпорядник майна), представника за довіреністю – Карпова В.Ю. (від приватного товариства з обмеженою відповідальністю "Постма Грін Енерджі Енд Фуд Продактс Б.В."), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду справу за заявою

ініціюючого кредитора товариства з обмеженою відповідальністю "Ресурс

                                          Центр-М"

до боржника                   товариства з обмеженою відповідальністю "Блу Оіл

                                          Компані"

про                                  визнання банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Боржником у особі ліквідатора банкрута подано клопотання від 24.07.2017 №01-18/22/17 (вх.суду №16004/17 від 25.07.2017) з рішенням комітету кредиторів (протокол від 27.06.2017 №03-ЗКК) про продовження строку процедури розпорядження майном боржника.

Представники, що з’явились у судове засідання заявлене клопотання підтримали.

Учасники провадження у справі про банкрутство боржника були належним чином повідомлені про час і місце розгляду справи, однак представники від товариства з обмеженою відповідальністю "Аскольд-Агро Техна", товариства з обмеженою відповідальністю "Кищенці", у судове засідання не з’явились і про причини неявки не повідомили.

Відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами.

При вирішенні поданої на розгляд заяви судом застосовуються положення Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (у новій редакції згідно із Законом України від 22.12.2011 №4212-VI, чинній з 19.01.2013, далі – Закон-4212).

Заслухавши присутніх у засіданні і інформацію розпорядника майна боржника, розглянувши подані останнім додаткові відомості, враховуючи наявність рішення комітету кредиторів (протокол від 27.06.2017 №03-ЗКК) про продовження строку процедури розпорядження майном боржника у зв’язку із наявністю обставин, що не дають комітету кредиторів можливості у встановлені строки прийняти рішення про наступну судову процедуру, суд вважає можливим продовжити строк процедури розпорядження майном на три місяці та зобов’язати розпорядника майна боржника вжити вичерпних заходів щодо виявлення усіх активів боржника, проаналізувати можливості відновлення його платоспроможності та внести відповідну пропозицію комітету кредиторів та суду.

Керуючись ст.53 Господарського процесуального кодексу України, ст.22 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд

УХВАЛИВ:

Продовжити строк процедури розпорядження майном боржника до 19.10.2017.

Зобов’язати розпорядника майна боржника вжити вичерпних заходів щодо виявлення усіх активів боржника, проведення їх оцінки, здійснення аналізу фінансового становища боржника, внесення пропозиції щодо можливості відновлення платоспроможності боржника комітету кредиторів та до 12.10.2017 суду.

Запропонувати комітету кредиторів до закінчення установленого строку вирішити питання про наступну процедуру у справі про банкрутство боржника відповідно до Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 21.08.2017.

Направити цю ухвалу ініціюючому кредитору, арбітражному керуючому Стіфутіну І.В., членам комітету кредиторів (3).

 Суддя                                                                                               Ю.А. Хабазня