flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 925/1984/15 від 25 травня 2017 року № 2 (продовження строку процедури розпорядження майном боржника)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

25 травня 2017 року    № 2

Справа № 925/1984/15

    вх. № 11294/17 від 25.05.2017

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., із секретарем судового засідання Яцен Ю.Ф., за участю: представників за довіреностями – Надєєвої О.О. (від боржника), Кучер Ю.В. (від ТОВ "Ресурс Центр-М"), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання комітету кредиторів про продовження строку процедури розпорядження майном боржника у справі за заявою

ініціюючого кредитора товариства з обмеженою відповідальністю "Ресурс

                                          Центр-М"

до боржника                   товариства з обмеженою відповідальністю "Блу Оіл

                                          Компані"

про                                  визнання банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Комітетом кредиторів (протокол від 24.05.2017 №02-3КК) вирішено звернутися із клопотанням про продовження строку процедури розпорядження майном боржника на шість місяців.

Представники, що з’явились у судове засідання, заявлене клопотання підтримали.

Учасники провадження у справі про банкрутство боржника були належним чином повідомлені про час і місце розгляду справи, однак представники представники членів комітету кредиторів (ПТОВ "Постма Грін Енерджі Енд Фуд Продактс Б.В.", ТОВ "Аскольд-Агро Техна", ТОВ "Кищенці") у судове засідання не з’явились і про причини неявки не повідомили.

Відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами. При вирішенні поданої на розгляд заяви судом застосовуються положення Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (у новій редакції згідно із Законом України від 22.12.2011 №4212-VI, чинній з 19.01.2013, далі – Закон-4212).

Заслухавши присутніх у засіданні, з огляду на мотиви, викладені у рішенні комітету кредиторів та враховуючи закінчення установлених законом строків процедури розпорядження майном, відсутність рішення комітету кредиторів щодо визначення однієї з наступних судових процедур, як це передбачено ч.8 ст.26 Закону-4212, установлення обставини неналежного виконання розпорядником майна боржника, арбітражним керуючим Жулінським В.Б. своїх обов’язків, призначення розпорядником майна боржника арбітражного керуючого Стіфутіна І.В., суд вважає можливим продовжити строк процедури розпорядження майном на два місяці та зобов’язати новопризначеного розпорядника майна боржника вжити вичерпних заходів щодо виявлення усіх активів боржника, проаналізувати можливості відновлення його платоспроможності та внести відповідну пропозицію комітету кредиторів та суду. Суд відхиляє пропозицію комітету кредиторів про продовження строку процедури розпорядження майном на шість місяців, оскільки суду не наведено об’єктивних обстави потреби у такому строці, тому суд вважає його надмірним.

Керуючись ст.53 Господарського процесуального кодексу України, ст.22 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд

УХВАЛИВ:

Продовжити строк процедури розпорядження майном боржника до 25.07.2017.

Зобов’язати новопризначеного розпорядника майна боржника вжити вичерпних заходів щодо виявлення усіх активів боржника, проаналізувати можливості відновлення його платоспроможності, внести відповідну пропозицію комітету кредиторів та до 15.07.2017 суду.

Запропонувати комітету кредиторів до закінчення установленого строку вирішити питання про наступну процедуру у справі про банкрутство боржника відповідно до Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 29.05.2017.

Направити цю ухвалу ініціюючому кредитору, арбітражному керуючому Стіфутіну І.В., членам комітету кредиторів (3).

Суддя                                                                                             Ю.А. Хабазня