flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 925/2063/13 від 21 квітня 2015 року (встановлення строку завершення ліквідпроцедури)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

21 квітня 2015 року

Справа № 925/2063/13

 

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання  Яцен Ю.Ф., за участю: особистоарбітражного керуючого Новосельцева В.П. (ліквідатор банкрута), представників за довіреностями – Грушевого Ю.В. (від ПАТ "Райффайзен Банк Аваль"), Яременко Л.О.  (від державної податкової інспекції у Черкаському районі), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду

клопотання

заявника            ліквідатора банкрута, арбітрпажного керуючого Новосельцева

                             В.П.

про                      затвердження звіту про здійснену ліквідаційну процедуру та ліквідаційного балансу банкрута

у справі за заявою

боржника                    товариства з обмеженою відповідальністю "Гермес"

про                      визнання його банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Постановою суду від 26.12.2013 порушено провадження у справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю "Гермес", визнано останнього банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру строком на 12 місяців, ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Новосельцева В.П.

Ухвалою суду від 18.08.2014 затверджено реєстр вимог кредиторів боржника.

Постановою Київського апеляційного господарського суду від 25.02.2015 ухвалу суду від 25.12.2014, якою затверджено звіт ліквідатора та припинено  провадження у справі, скасовано, справу передано на розгляд до господарського суду Черкаської області.

01.04.2015 ліквідатором банкрута подано заяву від 31.03.2015 (вх.суду №7917/15 від 01.04.2015) про залишення без розгляду поданого раніше клопотання від 03.12.2014 (вх.суду №27173/15 від 03.12.2015) про затвердження звіту та припинення провадження у справі без розгляду.

У зв’язку з цим, а також закінченням строку ліквідаційної процедури призначено до розгляду у судовому засіданні питання подальшого її проведення.

У судовому засіданні ліквідатор банкрута подане ним клопотання про залишення без розгляду клопотання про затвердження звіту та ліквідаційного балансу і припинення провадження у справі підтримав, просив продовжити строк ліквідаційної процедури для вжиття заходів (дій) по усуненню недоліків, викладених у постанові Київського апеляційного господарського суду від 25.02.2015 у справі №925/2063/13, обставин, що перешкоджають завершенню ліквідаційної процедури.

Представники, що з’явились у судове засідання, заявлене ліквідатором банкрута клопотання підтримали, проти продовження строку ліквідаційної процедури не заперечували.

Учасники провадження у справі про банкрутство боржника були належним чином повідомлені про час і місце розгляду справи, однак представники від ТОВ «Харско Інфрастракче Україна» у судове засідання не з’явились і про причини неявки не повідомили.

Відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами.

При вирішенні поданої на розгляд заяви судом засовуються положення Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (в новій редакції, чинній з 19.01.2013 та з наступними змінами, далі – Закон-2013).

Заслухавши присутніх у засіданні і звіт ліквідатора, розглянувши подані останнім додаткові відомості, враховуючи закінчення установлених законом строків ліквідації банкрута і неможливість завершення ліквідаційної процедури у зв’язку з необхідністю усуненню недоліків і порушень, викладених у постанові Київського апеляційного господарського суду від 25.02.2015

суд вважає, що вказані обставини є підставою для встановлення достатнього для її завершення строку.

Керуючись ст. 53 Господарського процесуального кодексу України , суд –

УХВАЛИВ:

1.Установити строк завершення ліквідаційної процедури боржника та строк повноважень ліквідатора банкрута до 26.06.2015.

2.Ліквідатору банкрута по закінченні визначеного цією ухвалою строку подати суду:

у разі її завершення – ліквідаційний баланс, повний звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням дій, фактів, доказів), звіт про оплату праці і понесені витрати (з розрахунками, доказами і їх переліком). Печатку знищити після затвердження звіту судом;

у разі неможливості її завершення – звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням в хронологічному порядку переліку вчинених дій та результатів їх вчинення), докази викладених обставин, звіт про оплату праці і понесені витрати (з розрахунками, доказами і їх переліком), перелік обставин, які перешкоджають завершити ліквідаційну процедуру та обгрунтування строків її продовження.

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 24.04.2015.

Направити дану ухвалу ліквідатору банкрута, кредиторам (3).

Суддя                                              Ю.А. Хабазня