flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 925/2063/13 від 23 червня 2016 року № 2 (оплата послуг арбітражного керуючого)

 ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

УХВАЛА

        23 червня 2016 року №2

Справа №925/2063/13

 

 

№11548/16 від 09.06.2016

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., із секретарем судового засідання Соколишиною І.А., за участю: особистоарбітражного керуючого Юдицького О.В. (ліквідатор банкрута), представника за довіреністю – Миронова Т.М. (від Черкаської об’єднаної державної податкової інспекції), Грушевого Ю.В. (від публічного акціонерного товариства "Райффайзен Банк Аваль"), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Юдицького О.В.

про   встановлення розміру грошової винагороди арбітражного керуючого

у справі за заявою

боржника           товариства з обмеженою відповідальністю “Гермес”

про                      визнання його банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Арбітражний керуючий Юдицький О.В., на підставі рішення комітету кредиторів (протокол від 06.01.2016) звернувся до суду з клопотанням від 01.06.2016 №02-01/10964/2063-13 про установлення розміру основної грошової винагороди ліквідатора банкрута у розмірі двох мінімальних заробітних плат на місяць.

Присутні у судовому засіданні арбітражний керуючий та члени комітету кредиторів заявлене клопотання підтримали.

Відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами.

Враховуючи подані суду документи, а також, що довідку про середньомісячну заробітну плату керівника боржника за останні дванадцять місяців його роботи перед введенням ліквідаційної процедури не надано, що грошова винагорода ліквідатора банкрута за кожен місяць здійснення ним своїх повноважень має бути встановлена у розмірі не менше двох середньомісячних заробітних плат керівника боржника за останні дванадцять місяців його роботи до відкриття процедури ліквідації банкрута та не може перевищувати десяти мінімальних заробітних плат за кожний місяць виконання ним повноважень, суд вважає, що клопотання підлягає задоволенню.

Керуючись ст.115 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (в новій редакції, чинній з 19.01.2013 та з наступними змінами), суд –

УХВАЛИВ:

1.Затвердити встановлений комітетом кредиторів (протокол від 06.01.2016) розмір грошової винагороди ліквідатора банкрута – два мінімальних розміри заробітної плати, визначеної законодавством України, за кожен місяць здійснення ним своїх повноважень.

2. Ліквідатору банкрута забезпечити ведення обліку для складення звіту про грошову винагороду та відшкодування витрат арбітражного керуючого.

 

Ухвала суду набрала законної сили, однак може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 23.06.2016.

Направити цю ухвалу арбітражному керуючому Юдицькому О.В., членам комітету кредиторів (3).

 

С у д д я                                                                      Хабазня Ю.А.

5