flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала по справі № 925/236/15 від 22 серпня 2017 року (встановлення строку завершення ліквідаційної процедури)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

22 серпня 2017 року

Справа № 925/236/15

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., із секретарем судового засідання Яцен Ю.Ф., за участю: особистоарбітражного керуючого Левченка В.М. (ліквідатор банкрута), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду

справу за заявою

ініціюючого кредитора      публічного акціонерного товариства "Дочірній банк

                                        Сбербанку Росії"

до боржника                 приватного підприємства "Щедрий Дім"

про                                визнання банкрутом, –

УСТАНОВИВ:

Постановою Київського апеляційного господарського суду від 20.07.2017 скасовано ухвалу господарського суду Черкаської області від 06.06.2017 у справі №925/236/15 в частині затвердження звіту ліквідатора банкрута про проведення ліквідаційної процедури та ліквідаційний баланс приватного підприємства "Щедрий Дім", ліквідації вказаного підприємства як юридичної особи та припинення провадження у справі; справу у зазначеній частині направлено для подальшого розгляду до господарського суду Черкаської області на стадію ліквідаційної процедури.

         07.08.2017 від ліквідатора банкрута до суду надійшов звіт від 07.08.2017 (вх.суду №16971/17 від 07.08.2017) про вжиті ним у ході ліквідації банкрута заходи та вчинені дії.

Ухвалою суду від 14.08.2017 справу прийнято до розгляду суддею Хабазня Ю.А..

Ліквідатор банкрута, що з'явився у судове засідання, пояснив, що  поданий ним звіт не є звітом про завершення ліквідаційної процедури, а є інформацією, наданою на виконання ухвали суду, а також пояснив, що на його заяви від 13.07.2017 та від 14.07.2017 ним отримано довідки ПАТ "Сбербанк" та ПАТ "Акцент-Банк" про закриття рахунків підприємства-боржника; що дебіторська заборгованість банкрута документально не підтверджена.

Учасники провадження у справі про банкрутство боржника були належним чином повідомлені про час і місце розгляду справи, однак представники від кредиторів (ПАТ "Сбербанк", ПАТ "Акцент-банк", ТОВ "Торговий Дім "М’ясопродукт") у судове засідання не з’явились і про причини неявки не повідомили.

При вирішенні поданої на розгляд заяви судом застосовуються положення Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (у новій редакції згідно із Законом України від 22.12.2011 №4212-VI, чинній з 19.01.2013, далі – Закон-4212).

Відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами.

Заслухавши присутніх у засіданні та дослідивши наявні у справі докази, враховуючи закінчення установлених законом строків ліквідації банкрута і неможливість завершення ліквідаційної процедури у зв’язку з необхідністю усунення установлених недоліків її проведення, які зазначені у постанові Київського апеляційного господарського суду від 20.07.2017 (щодо вжиття необхідних заходів із стягнення /або визнання в установленому порядку безнадійною та списання/ дебіторської заборгованості боржника; закриття банківських рахунків банкрута) суд вважає необхідним установити строк завершення ліквідаційної процедури до .

Керуючись ст.4-1, 53, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1.Установити строк завершення ліквідаційної процедури боржника до 07.11.2017.

2.Ліквідатору банкрута до закінчення визначеного цією ухвалою строку подати суду:

у разі її завершення – ліквідаційний баланс, повний звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням вчинених дій, установлених фактів, доказів на їх підтвердження, аналізу руху активів /коштів, майна тощо/ та висновків на предмет законності руху активів і можливості їх повернення боржнику), звіт про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат (з розрахунками, доказами і їх переліком). Печатку здати для знищення після затвердження звітів судом. Печатку знищити після затвердження звіту судом;

у разі неможливості її завершення – звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням в хронологічному порядку переліку вчинених дій та результатів їх вчинення), докази викладених обставин, звіт про оплату праці і понесені витрати (з розрахунками, доказами і їх переліком), перелік обставин, які перешкоджають завершити ліквідаційну процедуру та обгрунтування строків її продовження.

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено у понеділок 28.08.2017

Направити цю ухвалу ліквідатору банкрута та усім кредиторам (3).

Суддя                                                                                                         Ю.А. Хабазня