flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 925/333/16 від 1 червня 2017 року (продовження строку процедури розпорядження майном боржника)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

01 червня 2017 року

Справа № 925/333/16

                                                                                     вх. № 9061/17 від 24.04.2017

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., із секретарем судового засідання  Яцен Ю.Ф., за участю: за участю: особистоарбітражного керуючого Звєздічева М.О. (розпорядник майна), представників за довіреностями – Кураси (від боржника), Безуглого О.Л. (від ТОВ "Мілітарі"), Похилюк С.М. (від управління Пенсійного фонду України в м.Черкасах Черкаської області), Степаненка В.В. (від Головного територіального управління юстиції у Черкаській області), Остроушко Т.В. (від державної податкової інспекції у м.Черкасах),  розглядає у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   розпорядника майна боржника, арбітражного керуючого

                   Звєздічева М.О.

про            продовження строку процедури розпорядження майном боржника

та повноважень розпорядника майна   

у справі за заявою

ініціюючого кредитора управління Пенсійного фонду України в

                                          Соснівському районі м.Черкаси

до боржника                   державного підприємства "Черкаське будівельно-монтажне управління"

про                                   визнання банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Розпорядник майна боржника, арбітражний керуючий Звєздічев М.О., на підставі рішення комітету кредиторів (протокол від 07.04.2017) звернувся до суду з клопотанням від 24.04.2017 №02-19/39 про продовження строку процедури розпорядження майном боржника та повноважень розпорядника майна на три місяці.  

Представники, що з’явились у судове засідання, заявлене розпорядником майна боржника клопотання підтримали.

Учасники провадження у справі про банкрутство боржника були належним чином повідомлені про час і місце розгляду справи, однак представники членів комітету кредиторів (ТОВ "ЛеАСплюс", Зубенко А.І., Зубенко І.В.), а також військової прокуратури Черкаського гарнізону, Міністерства оборони України, Міністерства юстиції України у судове засідання не з’явились і про причини неявки не повідомили.

Відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами.

При вирішенні поданої на розгляд заяви судом застосовуються положення Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (від 14.05.1992 №2343-XII із змінами, внесеними до 19.01.2013, далі – Закон-2343).

Заслухавши присутніх у засіданні і звіт розпорядника майна боржника, розглянувши подані останнім додаткові відомості, враховуючи закінчення установлених законом строків процедури розпорядження майном, відсутність рішення комітету кредиторів щодо визначення однієї з наступних судових процедур, як це передбачено абз.6. ч.8 ст.16 Закону-2343, відсутність у суду права на її введення за власною ініціативою, суд вважає можливим продовжити строк процедури розпорядження майном на три місяці (з огляду на мотиви, викладені у рішенні комітету кредиторів від 07.04.2017) та запропонувати розпоряднику майна боржника вжити вичерпних заходів щодо виявлення усіх активів боржника, пошуку можливих шляхів, оцінки перспектив відновлення прибутковості та платоспроможності останнього, а комітету кредиторів вирішити питання про наступну процедуру у справі про банкрутство боржника відповідно до закону.

Керуючись ч.7 ст. 13, абз.7 ч.8 ст.16 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд –

УХВАЛИВ:

Продовжити строк процедури розпорядження майном боржника та повноважень розпорядника майна до 01.09.2017.

Запропонувати комітету кредиторів вирішити питання про наступну процедуру у справі про банкрутство боржника відповідно до Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 06.06.2017.

Направити дану ухвалу членам комітету кредиторів (5), Міністерству оборони України, Міністерству юстиції України, Головному управлінню юстиції у Черкаській області, військовому прокурору Черкаського гарнізону, боржнику, арбітражному керуючому Звєздічеву М.О.

Суддя                                                                                    Ю.А. Хабазня