flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 925/534/15 від 11 лютого 2016 року (продовження строку завершення ліквідпроцедури)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

11 лютого 2016 року

Справа № 925/534/15

                                                                                        вх. № 1916/16 від 29.01.2016

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., із секретарем судового засідання Яцен Ю.Ф., за участю: особистоарбітражного керуючого Заріцького Ю.М. (ліквідатор банкрута, посвідчення №75, видане Міністерством юстиції України 31.01.2013), представника за довіреністю – Петченка Р.С. (від товариства з обмеженою відповідальністю "Агрейн Менеджмент", товариства з обмеженою відповідальністю "СЕЙМ ІНВЕСТ"), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду

клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Заріцького Ю.М

про            продовження строку ліквідаційної процедури

у справі за заявою

ініціюючого кредитора   фізичної особи – підприємця Чупирі Надії Дмитрівни

до боржника                     товариства з обмеженою відповідальністю “МТС-

                                           2000”

про                                     визнання банкрутом, –

                          ВСТАНОВИВ:                   

Ліквідатором банкрута подано клопотання від 28.01.2016 №120 з рішенням комітету кредиторів (протокол від 09.02.2016 №13) про продовження строку проведення ліквідаційної процедури боржника та повноважень арбітражного керуючого на два місяці.

Представники, що з’явились у судове засідання заявлене клопотання підтримали.

Учасники провадження у справі про банкрутство боржника були належним чином повідомлені про час і місце розгляду справи, однак представники від товариства з обмеженою відповідальністю "Елеватор Агро" у судове засідання не з’явились і про причини неявки не повідомили.

Відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами.

При вирішенні поданої на розгляд заяви судом застосовуються положення Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (в новій редакції, чинній з 19.01.2013 та з наступними змінами, далі – Закон-2013).

Заслухавши присутніх у засіданні і звіт ліквідатора, розглянувши подані останнім додаткові відомості, враховуючи наявність рішення комітету кредиторів (протокол від 09.02.2016 №13) про продовження строку, закінчення установлених законом строків ліквідації банкрута і неможливість завершення ліквідаційної процедури у зв’язку з: необхідністю завершення розпочатих ліквідатором банкрута дій по розшуку, поверненню і витребуванню майна, документів та інформації; необхідністю усунення установлених у ході розгляду звіту недоліків її проведення щодо з’ясуванні обставин, вказаних у п.1 резолютивної частини ухвали суду від 04.06.2015; суд вважає, що вказані у клопотанні і названі у засіданні обґрунтування є підставою для продовження установленого судом строку.

Керуючись ст. 53 Господарського процесуального кодексу України , суд –

УХВАЛИВ:

1.Продовжити строк завершення ліквідаційної процедури боржника та строк повноважень ліквідатора банкрута до 11.04.2016.

2.Ліквідатору банкрута по закінченні визначеного цією ухвалою строку подати суду:

у разі її завершення – ліквідаційний баланс, повний звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням дій, фактів, доказів), звіт про оплату праці і понесені витрати (з розрахунками, доказами і їх переліком). Печатку знищити після затвердження звіту судом;

у разі неможливості її завершення – звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням в хронологічному порядку переліку вчинених дій та результатів їх вчинення), докази викладених обставин, звіт про оплату праці і понесені витрати (з розрахунками, доказами і їх переліком), перелік обставин, які перешкоджають завершити ліквідаційну процедуру та обґрунтування строків її продовження.

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 12.02.2016.

Направити цю ухвалу ліквідатору банкрута та членам комітету кредиторів (3).

Суддя                                       Ю.А. Хабазня