flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала по справі № 925/562/13 від 20 вересня 2016 року № 1 (продовження строку завершення ліквідпроцедури)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

          20 вересня 2016 року № 1

Справа № 925/562/13

 

                                                                            вх. № 18072/16 від 06.09.2016

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., із секретарем судового засідання Соколишиною І.А., за участю: особисто – арбітражного керуючого Пшеничного С.М. (ліквідатор банкрута), Гамової В.М. (від прокуратури Черкаської області, прокурор відділу), представників за довіреностями – Миронова Т.М. (від державної податкової інспекції у Черкаському районі), Тимошенка А.Г. (від Головного територіального управління юстиції у Черкаській області), Темчишиної С.П. (від управління Пенсійного фонду України в Черкаському районі), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Пшеничного С.М.

про            продовження строку ліквідаційної процедури

у справі за заявою

ініціюючого кредитора державної податкової інспекції у Черкаському районі

до боржника                   дочірнього підприємства “Ірдиньторф” державного

                                         підприємства “Київторф”

про                                     визнання банкрутом, -

ВСТАНОВИВ:

Ліквідатором банкрута подано клопотання від 06.09.2016 (вх.суду №18072/16 від 06.09.2016) з рішенням комітету кредиторів (протокол від 01.09.2016 №9) про продовження строку проведення ліквідаційної процедури боржника та повноважень арбітражного керуючого.

Представники, що з’явились у судове засідання заявлене клопотання підтримали.

Учасники провадження у справі про банкрутство боржника були належним чином повідомлені про час і місце розгляду справи, однак представники від кредитора Постоленка В.О. та Міністерства енергетики та вугільної промисловості у судове засідання не з’явились і про причини неявки не повідомили.

Відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами.

При вирішенні поданої на розгляд заяви судом застосовуються положення Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (у новій редакції згідно із Законом України від 22.12.2011 №4212-VI, чинній з 19.01.2013, далі – Закон-4212).

Заслухавши присутніх у засіданні і звіт ліквідатора, розглянувши подані останнім додаткові відомості, враховуючи наявність рішення комітету кредиторів (протокол від 01.029.2016 №9) про продовження строку, закінчення установлених законом строків ліквідації банкрута і неможливість завершення ліквідаційної процедури у зв’язку з наявністю у банкрута не реалізованих активів, суд вважає, що вказані у клопотанні і названі у засіданні обґрунтування є підставою для продовження установленого судом строку.

Керуючись ст. 53 Господарського процесуального кодексу України , суд –

УХВАЛИВ:

1.Продовжити установлений судом строк завершення ліквідаційної процедури боржника до 17.03.2017.

2.Ліквідатору банкрута подати суду: до 30.12.2016 попередню інформацію про виконання передбачених заходів завершення ліквідаційної процедури з дня винесення цієї ухвали;

до закінчення визначеного цією ухвалою строку: у разі її завершення – ліквідаційний баланс, повний звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням вчинених дій, установлених фактів, доказів на їх підтвердження, аналізу руху активів /коштів, майна тощо/ та висновків на предмет законності руху активів і можливості їх повернення боржнику), звіт про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат (з розрахунками, доказами і їх переліком), ліквідаційний баланс. Печатку здати для знищення після затвердження звітів судом; у разі неможливості її завершення – звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням в хронологічному порядку переліку вчинених дій та результатів їх вчинення), докази викладених у звіті обставин, перелік обставин, які перешкоджають завершити ліквідаційну процедуру та обґрунтування строків її продовження.

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено у понеділок 26.09.2016.

Направити дану ухвалу ліквідатору банкрута, членам комітету кредиторів (3), Головному управлінню юстиції у Черкаській області, прокуратурі Черкаської області, Міністерству вугільної промисловості України.

 

Суддя                                                                                Ю.А. Хабазня