flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала № 925/562/13 від 25 вересня 2014 року № 1

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

УХВАЛА

 

         "25" вересня 2014 р.   № 1                                          Справа №   925/562/13

 

                                                                               вх. № 20136/14 від 11.09.2014

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання  Яцен Ю.Ф., за участю: особистоарбітражного керуючого Пшеничного С.М. (ліквідатор банкрута), Лисика М.А. (від прокуратури Черкаської області, прокурор прокуратури м. Черкаси) Степаненка В.В. (від Головного управління юстиції у Черкаській області), кредитора Постоленка В.О, представника за довіреністю – Миронова Т.М. (від державної податкової інспекції у Черкаському районі), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Пшеничного С.М.

про             продовження строку ліквідаційної процедури

у справі за заявою

ініціюючого кредитора       державної податкової інспекції у Черкаському районі

до боржника      дочірнього підприємства “Ірдиньторф” державного

         підприємства “Київторф”

про                                  порушення провадження у справі про банкрутство, -

 

ВСТАНОВИВ:

Ліквідатором банкрута подано клопотання з рішенням комітету кредиторів (протокол від 03.09.2014 №3) про продовження строку проведення ліквідаційної процедури боржника та повноважень арбітражного керуючого.

Представники, що з’явились у судове засідання заявлене клопотання підтримали.

Відповідно до ст.75, 85 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами, у судовому засіданні оголошено вступну та резолютивну частини судового рішення.

Заслухавши присутніх у засіданні і звіт ліквідатора, розглянувши подані останнім додаткові відомості, враховуючи наявність рішення комітету кредиторів (протокол від 03.09.2014 №3) про продовження строку, закінчення установлених законом строків ліквідації банкрута і неможливість завершення ліквідаційної процедури у зв’язку з необхідністю завершення розпочатих дій, наявністю у банкрута не реалізованих активів (яка пов’язана з безпідставним зволіканням Міністерства вугільної промисловості України у погодженні кандидатури організатора аукціону), та відсутністю пропозицій щодо кандидатури особи для передачі нереалізованих активів відповідно до ч.6 ст.45 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (в новій редакції, чинній з 19.01.2013 та з наступними змінами, далі – Закон-2013), суд вважає, що вказані у клопотанні і названі у засіданні обґрунтування є підставою для установлення строку завершення ліквідаційної процедури та повноважень ліквідатора, у зв’язку з чим клопотання підлягає задоволенню.

Керуючись ст.53 Господарського процесуального кодексу України, суд –

УХВАЛИВ:

1.Установити строк завершення ліквідаційної процедури боржника та повноважень ліквідатора банкрута до 17.03.2015.

2Ліквідатору банкрута – подати суду:

до 15.12.2014 – попередню інформацію про виконання передбачених заходів завершення ліквідаційної процедури, яка повинна містити хронологічний перелік вчинених дій і отриманих результатів їх вчинення;

по закінченні визначеного цією ухвалою строку – повний звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням дій, фактів, доказів), звіт про оплату праці і понесені витрати (з розрахунками, доказами і їх переліком), а також у разі її завершення – ліквідаційний баланс.

Печатку знищити після затвердження звіту судом.

 

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено у понеділок 29.09.2014.

Направити дану ухвалу ліквідатору банкрута, членам комітету кредиторів (2), Головному управлінню юстиції у Черкаській області, прокуратурі Черкаської області, а також рекомендованим листом Міністерству вугільної промисловості України.

 

Суддя                                                                                Ю.А. Хабазня