flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 925/74/13-г від 21 квітня 2015 року (ліквідація, припинення провадження)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

         21 квітня 2015 року

Справа № 925/74/13-г

 

вх. № 3212/15 від 09.02.2015

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Соколишиній І.А., розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника            ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого

                            Сінєльнікова В.В.

про                      затвердження звіту та ліквідаційного балансу

у справі за заявою

ініціюючого кредитора      Звенигородської об’єднаної державної податкової

                                               інспекції

до боржника                        товариства з обмеженою відповідальністю

"КПІ-Сервіс"

про                                         визнання банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Постановою суду від 31.01.2013 боржника визнано банкрутом. Арбітражним керуючим Сінєльніковим В.В., якого призначено ліквідатором банкрута-боржника, господарському суду подано на затвердження звіт та ліквідаційний баланс боржника.

Учасники провадження у справі про банкрутство були належним чином повідомлені про призначення судового засідання з розгляду звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута, однак, ліквідатор банкрута, а також кредитори Катеринопільська об’єднана державна податкова інспекція, публічне акціонерне товариство "Банк Перший", Халяпін Ю.М., Романов О.П., своїх представників не направили.

У судовому засіданні 31.03.2015 ліквідатор банкрута заявлене клопотання підтримав.

Скарг на дії ліквідатора банкрута у зв’язку з поданим на затвердження суду звітом та ліквідаційним балансом до дня судового засідання не надійшло.

Відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами.

У ході заслуховування звіту ліквідатора у судовому засіданні установлено наступне.

Кредиторами боржника є: Катеринопільська об’єднана державна податкова інспекція на суму 194980501,26 грн.; публічне акціонерне товариство "Банк Перший" на суму 3009228,99 грн. Заборгованість перед кредиторами не погашена.

На час розгляду у судовому засіданні звіту майнові активи згідно з ліквідаційним балансом банкрута відсутні, з поданих суду матеріалів вбачається, що ліквідатором банкрута вжито необхідні заходи для виявлення документації і майнових активів боржника та для її завершення.

Будь-які дії щодо активів (в т.ч. і майна) боржника ліквідатором банкрута  не здійснювались у зв’язку тим, що вони не були виявлені.

Суд вважає, що ліквідатором виконані покладені на нього ст.25 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” обов’язки, у зв’язку з чим звіт та  ліквідаційний баланс підлягають затвердженню, а боржник, як юридична особа – ліквідації.

Керуючись ст. 32, п.6 ст.40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” суд, –

УХВАЛИВ:

1.Затвердити звіт ліквідатора банкрута від 06.02.2015 №02-01/190 про проведення ліквідаційної процедури банкрута та доданий до нього ліквідаційний баланс станом на 19.12.2014.

2.Ліквідувати товариство з обмеженою відповідальністю "КПІ-Сервіс" (Черкаська область, Катеринопільський район, смт.Катеринопіль, вул.Леніна, 12-а, ідентифікаційний код 30146161) як юридичну особу-банкрута.

3.Зобов’язати ліквідатора: забезпечити збереження документів банкрута і, за погодженням із архівною установою, визначити місце подальшого їх зберігання; здати для знищення печатку банкрута; подати державному реєстратору необхідні документи передбачені у ст. 39 50 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців";

інформувати суд про виконання цього пункту.

4.Провадження у справі припинити.

Направити дану ухвалу ліквідатору банкрута, Головному управлінню юстиції у Черкаській області, обласному управлінню статистики, кредиторам (2), відділу державної виконавчої служби Катеринопільського міського управління юстиції, а також державному реєстратору (реєстраційній службі Катеринопільського міського управління юстиції для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців запису про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи), прокурору Катеринопільського району.

Повне судове рішення складено 24.04.2015.

Ухвала суду набрала законної сили, однак може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

С у д д я                                                                      Ю.А. Хабазня