flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала по справі № 925/78/14 від 7 квітня 2015 року № 2 (затвердження розміру винагороди арбітражного керуючого)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 УХВАЛА

           07 квітня 2015 року № 2

Справа № 925/78/14

                                                                                  вх. № 6570/15 від 18.03.2015

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Соколишиній І.А., за участю: особисто – арбітражного керуючого Ярмолінського Ю.В. (ліквідатор банкрута), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Ярмолінського Ю.В.

про           установлення щомісячного розміру грошової винагороди         арбітражного керуючого

у справі за заявою

ініціюючого кредитора      публічного акціонерного товариства                                                                       “Укрсоцбанк”

до боржника                        товариства з обмеженою відповідальністю 

                                               “Агропром-В”

про                                         визнання банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Арбітражний керуючий Ярмолінський Ю.В. звернувся до суду з клопотанням від 16.03.2015 №02-01/10-36 (вх.суду №6570/15 від 18.03.2015) про установлення грошової винагороди ліквідатора банкрута у розмірі чотирьох мінімальних заробітних плат на місяць.

Присутній у судовому засіданні арбітражний керуючий заявлене клопотання підтримав.

Ініціюючий кредитор участі представника у судове засідання не забезпечив, про причини його неявки до суду не повідомив.

Відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами.

При вирішенні поданої на розгляд заяви судом засовуються положення Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (в новій редакції, чинній з 19.01.2013 та з наступними змінами, далі – Закон-2013)

Враховуючи подані суду документи, а також, що довідку про середньомісячну заробітну плату керівника боржника за останні дванадцять місяців його роботи перед порушенням провадження у справі про банкрутство не надано, що грошова винагорода арбітражного керуючого за кожен місяць здійснення ним своїх повноважень відповідно до ч.3 ст.115 Закону-2013 визначається в розмірі двох середньомісячних заробітних плат керівника боржника за останні дванадцять місяців його роботи до відкриття господарським судом процедури ліквідації банкрута і не може перевищувати десяти мінімальних заробітних плат за кожен місяць виконання ним своїх повноважень, суд вважає, що клопотання арбітражного керуючого підлягає задоволенню.

Керуючись ст.115 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (в новій редакції, чинній з 19.01.2013 та з наступними змінами), суд –

УХВАЛИВ:

1.Затвердити розмір грошової винагороди арбітражного керуючого – чотири мінімальних розміри заробітної плати, визначеної законодавством України, за кожен місяць здійснення ним своїх повноважень.

2. Ліквідатору банкрута забезпечити ведення обліку для складення звіту про грошову винагороду та відшкодування витрат арбітражного керуючого.

Ухвала суду набрала законної сили, однак може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 15.03.2015.

Направити дану ухвалу членам комітету кредиторів (2), арбітражному керуючому.

С у д д я                                                                      Хабазня Ю.А.