flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 925/998/15 від 3 листопада 2015 року (оплата праці арбітражного керуючого)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

         03 листопада 2015 року

Справа № 925/998/15

 

 

вх. № 23730/15 від 09.10.2015

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Соколишиній І.А., за участю: особисто – арбітражного керуючого Короткої А.В. (ліквідатор банкрута), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Короткої А.В.

про            затвердження розміру грошової винагороди арбітражного

                   керуючого

у справі за заявою

ініціюючого кредитора Смілянської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області

до боржника                   товариства з обмеженою відповідальністю

                                         "Висотрембуд"

про                                  банкрутство боржника, –

ВСТАНОВИВ:

Арбітражний керуючий Коротка А.В., на підставі рішення комітету кредиторів (протокол від 09.10.2015 №3) звернувся до суду з клопотанням від 09.10.2015 №02-01/210/15-998 про установлення щомісячної грошової винагороди ліквідатора банкрута у розмірі двох мінімальних заробітних плат на місяць.

У судовому засіданні ліквідатор банкрута вимогу підтримав.

Кредитори,  Смілянська об’єднана державна податкова інспекція та ПАТ КБ "ПриватБанк", були належним чином повідомлені про час та місце проведення судового засідання, однак участі представників не забезпечили, про причини їх неявки до суду не повідомили.

Відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами.

Враховуючи подані суду документи, а також, що довідку про середньомісячну заробітну плату керівника боржника за останні дванадцять місяців його роботи перед введенням ліквідаційної процедури не надано, що грошова винагорода ліквідатора банкрута за кожен місяць здійснення ним своїх повноважень має бути встановлена у розмірі не менше двох середньомісячних заробітних плат керівника боржника за останні дванадцять місяців його роботи до відкриття процедури ліквідації банкрута та не може перевищувати десяти мінімальних заробітних плат за кожний місяць виконання ним повноважень суд вважає, що клопотання ліквідатора банкрута  підлягає задоволенню.

Керуючись ст.115 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (в новій редакції, чинній з 19.01.2013 та з наступними змінами), суд –

УХВАЛИВ:

1.Затвердити погоджений комітетом кредиторів (протокол від 09.10.2015 №3) розмір грошової винагороди арбітражного керуючого – два мінімальних розміри заробітної плати, визначеної законодавством України, за кожен місяць здійснення ним своїх повноважень.

2. Ліквідатору банкрута забезпечити ведення обліку для складення звіту про грошову винагороду та відшкодування витрат арбітражного керуючого.

Ухвала суду набрала законної сили, однак може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 09.11.2015.

Направити дану ухвалу членам комітету кредиторів (2), арбітражному керуючому.

С у д д я                                                                                        Хабазня Ю.А.