flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала по справі № 925/998/15 від 24 жовтня 2017 року № 1 (продовження строку завершення ліквідаційної процедури)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

24 жовтня  2017 року № 1

Справа № 925/998/15

вх. № 21529/17, №21555/17 від 09.10.2017

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., із секретарем судового засідання Соколишиною І.А., за участю: особистоарбітражного керуючого Короткої А.В. (ліквідатор банкрута), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Короткої А.В.

про            затвердження звіту та ліквідаційного балансу

у справі за заявою

ініціюючого кредитора Смілянської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області

до боржника                   товариства з обмеженою відповідальністю

                                         "Висотрембуд"

про                                  визнання банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Ліквідатором банкрута подано клопотання від 09.10.2017 №02-01/194/998 (вх.суду №21646/17 від 10.10.2017) з рішенням комітету кредиторів (протокол від 05.10.2017 №8) про затвердження звіту та ліквідаційного балансу боржника.

Учасники провадження у справі про банкрутство боржника були належним чином повідомлені про час і місце розгляду справи, однак представники від Смілянської об’єднаної державної податкової інспекції, публічного акціонерного товариства "КБ ПриватБанк" у судове засідання не з’явились і про причини неявки до суду не повідомили.

У судовому засіданні ліквідатор банкрута заявив клопотання про залишення без розгляду раніше поданого клопотання про затвердження звіту та про продовження строку проведення ліквідаційної процедури боржника.

Заслухавши ліквідатора банкрута, враховуючи закінчення установлених законом строків та неможливість завершення ліквідаційної процедури у зв’язку з необхідністю усунення установлених у ході розгляду звіту недоліків її проведення (необхідність завершення заходів з розшуку та реалізації транспортних засобів банкрута: автомобілів Самоскид ЗИЛ – ММЗ45021, д.н.з. СА9149АЕ, мікроавтобуса ГАЗ 32213, д.н.з. СА1944АЕ), суд розцінює подане ним у судовому засіданні клопотання, як зміну предмету вимог і вважає необхідним продовжити установлений судом строк ліквідації банкрута.

Керуючись ст. 53, п.4 ст.80 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1.Продовжити строк завершення ліквідаційної процедури боржника та строк повноважень ліквідатора банкрута до 09.04.2018.

2.Ліквідатору банкрута подати суду:

до 01.02.2018 попередню інформацію про виконання передбачених заходів завершення ліквідаційної процедури з дня винесення цієї ухвали;

до закінчення визначеного цією ухвалою строку: у разі її завершення – ліквідаційний баланс, повний звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням вчинених дій, установлених фактів, доказів на їх підтвердження, аналізу руху активів /коштів, майна тощо/ та висновків на предмет законності руху активів і можливості їх повернення боржнику), звіт про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат (з розрахунками, доказами і їх переліком), ліквідаційний баланс. Печатку здати для знищення після затвердження звітів судом; у разі неможливості її завершення – звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням в хронологічному порядку переліку вчинених дій та результатів їх вчинення), докази викладених у звіті обставин, перелік обставин, які перешкоджають завершити ліквідаційну процедуру та обґрунтування строків її продовження.

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 27.10.2017.

Направити цю ухвалу ліквідатору банкрута та членам комітету кредиторів (2).

Суддя                                                                                                    Ю.А. Хабазня