flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала № 925/74/13-г від 09 січня 2014 року

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

УХВАЛА

"09" січня 2014 р.                                                                        Справа№925/74/13-г

                                                                             

          Господарський суд Черкаської області в особі судді Шумка В.В., при секретарі судового засідання Бульбі Н.О., за участю представників:

          ліквідатора - Тюріної Ж.А. - за довіреністю,

Звенигородської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Черкаській області - Кондакова Є.О. - за довіреністю,

розглянувши   у  відкритому   судовому   засіданні   матеріали    справи   за заявою прокурора Катеринопільського району в інтересах держави в особі Катеринопільської об'єднаної державної податкової інспекції до Товариства з обмеженою відповідальністю "КПІ-Сервіс" про визнання банкрутом, -

 

ВСТАНОВИВ:

18 січня 2013 року господарський суд Черкаської області, за заявою прокурора Катеринопільського району в інтересах держави в особі Катеринопільської об'єднаної державної податкової інспекції, порушив провадження у справі про банкрутство боржника - Товариства з обмеженою відповідальністю "КПІ-Сервіс" згідно з положеннями ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" як такого, що відсутній.

Провадження у цій судовій справі, згідно з частиною першою розділу Х Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" від 22.12.2011 р., здійснюється згідно з положеннями Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в редакції до 19.01.2013 р.

31 січня 2013 року господарський суд  прийняв постанову про визнання боржника банкрутом та відкрив процедуру його ліквідації.

Ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Ярмолінського Юрія Васильовича.

17.09.2013 р. господарський суд виніс ухвалу про заміну кредитора - Катеринопільської об'єднаної державної податкової інспекції її правонаступником, яким є Звенигородська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Черкаській області.

Згідно з поданим ліквідатором реєстром вимог кредиторів, крім ініціюючого кредитора, вимоги до боржника у ліквідаційній процедурі заявили:

-    Публічне акціонерне товариство "Банк Перший" – на суму 5082363,54 грн;

-    Катеринопільська ОДПІ (правонастпуником якої є Звенигородська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Черкаській області)  – на суму 194980501,26 грн;

-    гр. Романов Олексій Павлович - на суму 12766,00 грн;

-    гр. Халяпін Юрій Михайлович - на суму 113769,28 грн;

Вимоги Звенигородської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Черкаській області визнані ліквідатором у повному обсязі.

Вимоги ПАТ "Банк Перший" визнані ліквідатором частково, на суму - 3009228,99 грн.

У визнанні вимог гр. Романова О.П., гр. Халяпіна Ю.М. ліквідатором відмовлено повністю.

Після закінчення ліквідаційної процедури до суду з клопотанням про затвердження ліквідаційного балансу, звіту ліквідатора про проведену роботу по ліквідації банкрута, затвердження оплати його послуг та витрат звернувся ліквідатор.

         Розглянувши матеріали справи, звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс, заслухавши пояснення представників кредитора, ліквідатора суд вважає, що ліквідатором виконані всі необхідні  дії для встановлення активів боржника.                            Боржник припинив свою господарську діяльність, відсутній за місцем його знаходження. Майна та коштів боржника для задоволення вимог кредиторів не виявлено.

         За таких обставин, звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс підлягають затвердженню, а боржник, як юридична особа,  ліквідації.

         Згідно з ст. 40 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” затвердження звіту ліквідатора в порядку, передбаченому статтею 32 цього Закону, є підставою для припинення провадження у справі.

          Враховуючи викладене, керуючись ст. ст. 5, 32, 40, 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” в редакції до 19.01.2013 р., ст. 86 ГПК України, суд -

 

УХВАЛИВ:

 

         Звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс Товариства з обмеженою відповідальністю "КПІ-Сервіс", затвердити.

 

Товариство з обмеженою відповідальністю "КПІ-Сервіс", Черкаська область, Катеринопільський район, смт Катеринопіль, вул. Леніна, 12А, код  30146161, як юридичну особу, ліквідувати у зв'язку з банкрутством.

 

Звіти про оплату послуг та про відшкодування витрат арбітражного керуючого Ярмолінського Ю.В. в ході виконання ліквідатором своїх повноважень в розмірі та на умовах, встановлених рішенням комітету кредиторів (протокол зборів комітету кредиторів від 02.12.2013 р.), затвердити.

 

Провадження у справі припинити.

 

Ухвалу надіслати прокурору, кредиторам, ліквідатору, державному реєстратору, Головному управлінню юстиції в Черкаській області, відділу ДВС Катеринопільського  районного управління юстиції.

 

 

         Суддя                                                                          В.В.Шумко