flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала по справі № 01/1000 від 15 квітня 2015 року (продовження строку ліквідпроцедури)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

15 квітня 2015 року                                   м. Черкаси                                 Справа № 01/1000

 Господарський суд Черкаської області у складі головуючого судді Боровика С.С. з секретарем судового засідання Олійник І., за участю:

арбітражного керуючого Білика О.А. (ліквідатор банкрута),

представника ПАТ «Черкасиобленерго»: Орлова Т.І. (по довіреності),

розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання ліквідатора від 04.03.2015 року №02-02/23 про продовження строку ліквідаційної процедури

у справі №01/1000

за заявою Тальнівського районного центру зайнятості

до товариства з обмеженою відповідальністю ім. Петровського

про визнання банкрутом,

ВСТАНОВИВ:

Постановою господарського суду Черкаської області від 13 березня 2008 року товариство з обмеженою відповідальністю ім. Петровського (вул. Миру, буд.1, село Корсунка, Тальнівського району Черкаської області, код ЄДР 05278252) визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру. Ліквідатором банкрута 09.11.2010 року призначено арбітражного керуючого Білика Олександра Анатолійовича.

Ліквідатором банкрута подано клопотання від 04.03.2015 року №02-02/23 з рішенням комітету кредиторів (протокол від 26.03.2015 року №5) про продовження строку проведення ліквідаційної процедури боржника та повноважень арбітражного керуючого.

Ліквідатор банкрута Білик О.А. та представник ПАТ «Черкасиобленерго» у судовому засіданні 15.04.2015 року заявлене клопотання №02-02/23 підтримали.

Учасники провадження у справі про банкрутство боржника були належним чином повідомлені про час і місце розгляду справи.

Відповідно до статті 75 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами.

При вирішенні поданого на розгляд клопотання судом застосовуються положення Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» в редакції чинній до 19.01.2013 року.

Заслухавши присутніх у засіданні і звіт ліквідатора, розглянувши подані останнім додаткові відомості, враховуючи наявність рішення комітету кредиторів (протокол від 26.03.2015 року №5) про продовження строку, закінчення установлених законом строків ліквідації банкрута і неможливість завершення ліквідаційної процедури у зв’язку з наявністю судової справи №704/368/14-ц у Тальнівському районному суді Черкаської області, порушеної за заявою боржника в особі ліквідатора банкрута, вирішення якої може мати наслідком повернення активів боржника у ліквідаційну масу; необхідністю завершення розпочатих ліквідатором банкрута дій по розшуку, поверненню і витребуванню майна, документів та інформації, суд вважає, що вказані у клопотанні і названі у засіданні обґрунтування є підставою для продовження установленого судом строку.

Керуючись Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» в редакції до 19.01.2013 року, статтею 86 ГПК України, суд

УХВАЛИВ:

1.Продовжити строк ліквідаційної процедури боржника та строк повноважень ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Білика Олександра Анатолійовича на шість місяців.

2.Ліквідатору банкрута подати суду:

до 15.06.2015 року попередню інформацію про виконання передбачених заходів завершення ліквідаційної процедури з дня винесення цієї ухвали;

по закінченні визначеного цією ухвалою строку: у разі її завершення – ліквідаційний баланс, повний звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням дій, фактів, доказів), звіт про оплату праці і понесені витрати (з розрахунками, доказами і їх переліком). Печатку знищити після затвердження звіту судом; у разі неможливості її завершення – звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням в хронологічному порядку переліку вчинених дій та результатів їх вчинення), докази викладених у звіті обставин, перелік обставин, які перешкоджають завершити ліквідаційну процедуру та обґрунтування строків її продовження.

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повна ухвала складена 15.04.2015 року

Направити дану ухвалу ліквідатору банкрута та членам комітету кредиторів.

Суддя                                                        С.С.Боровик