flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 01/3070 від 17 січня 2017 року (оплата послуг арбітражного керуючого)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

17 січня 2017 року                                 Справа № 01/3070

Господарський суд Черкаської області у складі головуючого судді Боровика С.С. з секретарем судового засідання Пастуховою О.С., за участю:

розпорядник майна боржника Іванюк О.М. (особисто),  

Головне територіальне управління юстиції в Черкаській області: Тимошенко А.Г. (по довіреності),

розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання №02-27/1111 від 09.11.2016 року розпорядника майна Іванюка О.М. про затвердження оплати послуг

у справі №01/3070

за заявою Верхняцької дослідно-селекційної станції інституту коренеплідних культур Української Академії Аграрних Наук

до державного підприємства “Іваньківський цукровий завод” 

про визнання банкрутом, 

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою суду від 11.12.2009 року порушено провадження у справі про банкрутство ДП “Іваньківський цукровий завод”.

Ухвалою суду від 24.10.2016 року припинено повноваження розпорядника майна державного підприємства “Іваньківський цукровий завод” арбітражного керуючого Франка О.П., призначено арбітражного керуючого Іванюка О.М.

12.12.2016 року від розпорядника майна Іванюка О.М. надійшло клопотання про затвердження суми оплати послуг в розмірі двох мінімальних заробітних плат за кожен місяць здійснення ним повноважень.

У судовому засіданні розпорядник майна клопотання підтримав, просить задовольнити.  

Заслухавши доводи та пояснення розпорядника майна, дослідивши матеріали справи, суд задовольняє клопотання з наступних правових підстав та мотивів.  

Відповідно до статті 31 Закону оплата послуг арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) за кожен місяць здійснення ним своїх повноважень встановлюється та виплачується в розмірі, встановленому комітетом кредиторів і затвердженому господарським судом, якщо інше не встановлено цим Законом, але не менше двох мінімальних заробітних плат та не більше середньомісячної заробітної плати керівника боржника за останні дванадцять місяців його роботи перед порушенням провадження у справі про банкрутство.

Звіт про оплату послуг та відшкодування витрат арбітражного керуючого затверджується рішенням комітету кредиторів та ухвалою господарського суду.

Суд вважає за необхідне задовольнити клопотання розпорядника майна боржника, затвердити арбітражному керуючому Іванюку О.М. оплату послуг в розмірі двох мінімальних заробітних плат за кожен місяць здійснення ним своїх повноважень.

Керуючись статтею 31 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, статтею 86 ГПК України, суд

УХВАЛИВ: 

1.Клопотання розпорядника майна боржника задовольнити.

2.Затвердити арбітражному керуючому Іванюку О.М. оплату послуг в розмірі двох мінімальних заробітних плат за кожен місяць здійснення ним повноважень.

  Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду.

Суддя                                                      С.С.Боровик