flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 01/3070 від 23 лютого 2017 року (продовження строку процедури розпорядження майном)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

23 лютого 2017 року                   м. Черкаси                   Справа № 01/3070

Господарський  суд  Черкаської  області  у складі головуючого судді Боровика С.С. з секретарем судового засідання Вініченко О.Б., за участю: 

розпорядник майна боржника: Іванюк О.М. (особисто),

ДП “Іваньківський цукровий завод”: не з’явився,

прокурор відділу прокуратури Черкаської області Гамова В.М. (за посвідченням),

ГТУЮ у Черкаській області: Тимошенко А.Г. (по довіреності), 

розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання №02-27/1189 від 26.01.2017 року розпорядника майна Іванюка О.М. про продовження строку розпорядженням майном боржника на шість місяців

у справі №01/3070

за заявою Верхняцької дослідно-селекційної станції інституту коренеплідних культур Української Академії Аграрних Наук

до державного підприємства “Іваньківський цукровий завод” 

про визнання банкрутом,   

                                                            ВСТАНОВИВ:

Ухвалою суду від 11.12.2009 року порушено провадження у справі про банкрутство ДП “Іваньківський цукровий завод”.

Ухвалою суду від 24.10.2016 року припинено повноваження розпорядника майна державного підприємства “Іваньківський цукровий завод” арбітражного керуючого Франка О.П., призначено арбітражного керуючого Іванюка О.М.

26.01.2017 року від розпорядника майна Іванюка О.М. надійшло клопотання про продовження строку розпорядженням майном боржника на шість місяців.

У судовому засіданні 23.02.2017 року розпорядник майна Іванюк О.М. та представник прокуратури Черкаської області клопотання підтримали, просять задовольнити.

Представники кредиторів та боржник в судове засідання не з’явилися, причин неявки не повідомили.

Дослідивши матеріали клопотання, заслухавши присутніх у судовому засіданні учасників процесу, суд задовольняє клопотання №02-27/1189 від 26.01.2017 року розпорядника майна з наступних правових підстав та мотивів.

Відповідно до статті 13 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” розпорядник майна призначається на строк не більше ніж на шість місяців. Цей строк може бути продовжений або скорочений судом за клопотанням комітету кредиторів чи самого розпорядника майна або власника (органу, уповноваженого управляти майном) боржника.

Згідно статті 16 Закону до компетенції комітету кредиторів належить прийняття рішення про внесення пропозицій господарському суду щодо продовження або скорочення строку процедур розпорядження майном боржника чи санації боржника.

Комітет кредиторів прийняв рішення про звернення до суду із клопотанням про продовження строку процедури розпорядження майном (протокол засідання комітету кредиторів від 05.12.2016 року).

Керуючись статтями 13, 16 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, статтею 86 ГПК України, суд

УХВАЛИВ:

1.Клопотання №02-27/1189 від 26.01.2017 року розпорядника майна Іванюка О.М. задовольнити.

2.Продовжити строк процедури розпорядження майном державного підприємства “Іваньківський цукровий завод” та повноважень розпорядника майна боржника, арбітражного керуючого Іванюка Олександра Миколайовича, на шість місяців.

 Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду.

Суддя                                                                                         С.С.Боровик