flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 01/4813 від 8 жовтня 2015 року (продовження строку процедури розпорядження майном)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

08 жовтня 2015 року                      м. Черкаси                   Справа № 01/4813

Господарський суд Черкаської області у складі головуючого судді Боровика С.С. з секретарем судового засідання Вініченко О.Б., за участю:

розпорядника майна Постоленка В.О. (особисто),

від кредитора Тальнівської ОДПІ Головного управління ДФС у Черкаській області: Роговий В.М. (по довіреності),

від Головного територіального управління юстиції у Черкаській області: Кузьменко А.О. (по довіреності),

від Державної акціонерної компанії “Хліб України”: не з’явився,

від прокуратури Черкаської області: Демченко С.М. (прокурор відділу прокуратури Черкаської області),

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні господарського суду Черкаської області клопотання №02-01/05 від 23.09.2015 року розпорядника майна боржника про продовження строку процедури розпорядження майном та його повноважень на шість місяців

у справі №01/4813

за заявою Тальнівської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Черкаській області та управління Пенсійного фонду України в Маньківському районі

до ДП Державної акціонерної компанії “Хліб України” “Потаське хлібоприймальне підприємство”

про визнання банкрутом, 

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою господарського суду Черкаської області від 28.09.2007 року порушено провадження у справі про банкрутство ДП Державної акціонерної компанії “Хліб України” “Потаське хлібоприймальне підприємство” (село Поташ, Маньківського району, Черкаської області, вул. Черняховського, буд.2, код ЄДР 00952605).

Ухвалою господарського суду Черкаської області від 26.05.2008 року введено процедуру розпорядження майном боржника, розпорядником майна призначено арбітражного керуючого Постоленка В.О.

Від розпорядника майна боржника надійшло клопотання від 23.09.2015 року №02-01/05 про продовження терміну процедури розпорядження майном ДП ДАК “Хліб України” “Потаське хлібоприймальне підприємство” та повноважень розпорядника майна Постоленка В.О. на шість місяців.

Клопотання призначено до розгляду в судовому засіданні.  

Розпорядник майна Постоленко В.О. в судовому засіданні 08.10.2015 року клопотання підтримав, просить задовольнити.

Прокурор прокуратури Черкаської області, представник Тальнівської ОДПІ Головного управління ДФС у Черкаській області та представник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області не заперечують проти продовження терміну процедури розпорядження майном ДП ДАК “Хліб України” “Потаське хлібоприймальне підприємство” та повноважень розпорядника майна Постоленка В.О. на шість місяців.

Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення учасників провадження у справі про банкрутство, приймаючи до уваги необхідність забезпечення майнових інтересів кредиторів та боржника, суд задовольняє клопотання від 23.09.2015 року №02-01/05 розпорядника майна про продовження строку процедури розпорядження майном та повноважень розпорядника майна на шість місяців.  

Відповідно до статті 13 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» розпорядник майна призначається на строк не більше ніж на шість місяців. Цей строк може бути продовжений або скорочений судом за клопотанням комітету кредиторів чи самого розпорядника майна або власника (органу, уповноваженого управляти майном) боржника.

Згідно зі статтею 16 Закону до компетенції комітету кредиторів належить прийняття рішення про внесення пропозицій господарському суду щодо продовження або скорочення строку процедур розпорядження майном боржника чи санації боржника.

Судом встановлено, що на засіданні комітету кредиторів 09.09.2015 року, оформленого протоколом №14, прийнято рішення про звернення до суду із клопотанням про продовження терміну розпорядження майном.

Керуючись статтею 13, пунктом 8 статті 16 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», статтею 86 ГПК України, суд

УХВАЛИВ:

1.      Клопотання №02-01/05 від 23.09.2015 року розпорядника майна боржника задовольнити.

2.            Продовжити строк процедури розпорядження майном дочірнього підприємства Державної акціонерної компанії “Хліб України” “Потаське хлібоприймальне підприємство” та повноважень розпорядника майна боржника, арбітражного керуючого Постоленка Володимира Олексійовича на шість місяців.

Суддя                                                                                        С.С. Боровик