flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 01/4813 від 15 лютого 2016 року (відмова у задоволенні клопотання)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 45-24-38, inbox@ck.arbitr.gov.ua
УХВАЛА

   15 лютого 2016 року                   м. Черкаси                    Справа № 01/4813

Господарський  суд  Черкаської  області  у складі головуючого судді Боровика С.С. з секретарем судового засідання Вініченко О.Б., за участю:

розпорядника майна Постоленка В.О. (особисто),

від інвестора ТОВ «ЛАУФФЕР ІНВЕСТ»: Кисляков В.В. (по довіреності),

від Головного територіального управління юстиції у Черкаській області: Тимошенко А.Г., Андрієнко Є.В. (по довіреності), 

від Державної акціонерної компанії “Хліб України”: Чубенко В.А. (по довіреності),

від прокуратури Черкаської області: Гамова В.М. (за посвідченням),

від ФДМУ по Черкаській області: Кива О.М., Кочмар В.К. (по довіреності),

від боржника Сергієчко С.О. (директор),

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні господарського суду Черкаської області клопотання від 20.11.2015 року ТОВ «ЛАУФФЕР ІНВЕСТ» про залучення у якості інвестора

у справі №01/4813

за заявою Тальнівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Черкаській області та управління Пенсійного фонду України в Маньківському районі

до дочірнього підприємства Державної акціонерної компанії “Хліб України” “Потаське хлібоприймальне підприємство”

про визнання банкрутом,     

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою господарського суду Черкаської області від 28 вересня 2007 року порушено провадження у справі про банкрутство ДП ДАК “Хліб України” “Потаське хлібоприймальне підприємство” (село Поташ, Маньківського району, Черкаської області, вул. Черняховського, буд.2, код ЄДР 00952605).

Ухвалою господарського суду Черкаської області від 26 травня 2008 року введено процедуру розпорядження майном боржника, розпорядником майна призначено арбітражного керуючого Постоленка В.О.

20.11.2015 року від ТОВ «ЛАУФФЕР ІНВЕСТ» надійшло клопотання про залучення до участі у якості інвестора у справі №01/4813.

За клопотанням №02-01/09 від 14.01.2016 року розпорядника майна Постоленка В.О. суд відкладав розгляд справи для надання можливості прийняття комітетом кредиторів боржника остаточного рішення з приводу залучення інвестора.

Розпорядник майна Постоленко В.О. та представник ТОВ «ЛАУФФЕР ІНВЕСТ» у судовому засіданні 15.02.2016 року повідомили про проведення засідання комітету кредиторів (протокол №16 від 12.02.2016 року), на якому клопотання від 20.11.2015 року ТОВ «ЛАУФФЕР ІНВЕСТ» про залучення у якості інвестора залишено без розгляду з підстав неявки представника ТОВ «ЛАУФФЕР ІНВЕСТ» на засідання комітету кредиторів, яке відбулося 12.02.2016 року.

У судове засідання з’явилися представники Головного територіального управління юстиції у Черкаській області, ДАК “Хліб України”, прокуратури Черкаської області, ФДМУ по Черкаській області.

Справа розглядається в порядку статті 75 ГПК України за наявними в ній матеріалами.

Дослідивши матеріали клопотання, заслухавши присутніх у судовому засіданні учасників процесу, суд відмовляє у задоволені клопотання від 20.11.2015 року ТОВ «ЛАУФФЕР ІНВЕСТ» про залучення у якості інвестора з наступних правових підстав та мотивів.  

Відповідно до частини 1 статті 5 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” провадження у справах про банкрутство регулюється названим Законом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законодавчими актами України.

Рішенням комітету кредиторів (протокол №16 від 12.02.2016 року) клопотання від 20.11.2015 року ТОВ «ЛАУФФЕР ІНВЕСТ» про залучення у якості інвестора залишено без розгляду з підстав неявки представника ТОВ «ЛАУФФЕР ІНВЕСТ» на засідання комітету кредиторів, яке відбулося 12.02.2016 року, не наданням необхідних фінансових документів.

Господарський суд приймає тільки ті докази, які мають значення для справи. Обставини справи, які повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися іншими засобами доказування, тобто суд при оцінці доказів вирішує питання про їх належність і допустимість.

Допустимість доказів означає, що суд обмежений законодавством при виборі засобів доказування. Правило про допустимість доказів на відміну від правила про їх належність застосовується тільки у тих випадках, коли законодавством встановлені певні вимоги щодо оформлення правовідносин або тих чи інших дій.

Позивач в порядку статей 33, 34 Господарського процесуального кодексу України не надав доказів, які б свідчили про можливість вирішення питання залучення ТОВ «ЛАУФФЕР ІНВЕСТ» у якості інвестора ДП ДАК “Хліб України” “Потаське хлібоприймальне підприємство” у справі №01/4813.

Керуючись Законом України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, статтею 86 ГПК України, суд

УХВАЛИВ:

Відмовити у задоволенні клопотання від 20.11.2015 року ТОВ «ЛАУФФЕР ІНВЕСТ» про залучення у якості інвестора у справі №01/4813 про банкрутство ДП ДАК «Хліб України» “Потаське хлібоприймальне підприємство”

Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду.       

Суддя                                                                                      С.С. Боровик