flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 17-05-10-14-01-08/103 від 8 листопада 2017 року (продовження строку ліквідаційної процедури)

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

УХВАЛА

         "08" листопада 2017 р.                    Справа № 17-05-10-14-01-08/103

Господарський суд Черкаської області у складі головуючого судді Боровика С.С. з секретарем судового засідання Вініченко О.Б., за участю:

арбітражний керуючий Левченко В.М. не з’явився,

представники кредиторів не з’явилися,

розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання ліквідатора Левченка В.М. від 31.08.2017 року про продовження строку ліквідаційної процедури та повноважень ліквідатора на шість місяців

у справі №05-10-14-01-08/103

за заявою сільськогосподарського відкритого акціонерного товариства “Калита” 

до публічного акціонерного товариства "Христинівський завод комбікормів і круп"

про визнання банкрутом,   

ВСТАНОВИВ:

Постановою господарського суду Черкаської області від 25.11.2014 року боржника визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру строком на 12 місяців. Ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Левченка В.М.

Від ліквідатора банкрута надійшло клопотання від 04.09.2017 року про продовження строку ліквідаційної процедури та його повноважень на шість місяців.  

Клопотання призначене до розгляду в судовому засіданні. 

У судове засідання 08.11.2017 року ліквідатор та представники кредиторів не з’явилися, що не перешкоджає розгляду справи.

Дослідивши матеріали справи, суд вважає за необхідне клопотання ліквідатора банкрута задовольнити з наступних правових підстав та мотивів.   

Відповідно до статті 2 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (в редакції з 19.01.2013 року) провадження у справах про банкрутство регулюється цим Законом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законодавчими актами України.

Згідно зі статтею 37 Закону у випадках, передбачених цим Законом, господарський суд у судовому засіданні за участю сторін приймає постанову про визнання боржника банкрутом і відкриває ліквідаційну процедуру строком на дванадцять місяців.

Під ліквідацією розуміється припинення суб'єкта підприємницької діяльності, визнаного господарським судом банкрутом, з метою здійснення заходів щодо задоволення в порядку цього Закону вимог кредиторів шляхом продажу його майна.

Враховуючи, що продовжуються розглядатися заяви кредитора Онофрійчука М.П. про стягнення середньомісячного заробітку, приймаючи до уваги, що у встановлені законом строки завершити процедуру ліквідації банкрута не вдалось та питання про продовження строку погоджено комітетом кредиторів (протокол №7 від 31.08.2017 року), вбачається за необхідне продовжити строк ліквідаційної процедури та повноважень ліквідатора банкрута на шість місяців.

Керуючись Законом України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, статтею 86 ГПК України, суд

УХВАЛИВ:

1.Клопотання №01-34 від 31.08.2017 року ліквідатора банкрута задовольнити.

2.Продовжити строк ліквідаційної процедури публічного акціонерного товариства "Христинівський завод комбікормів і круп" та повноважень ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Левченка В.М., на шість місяців.

            Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду.    

Суддя                                                                                    С.С. Боровик