flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 10/4896 від 18 липня 2017 року (продовження строку ліквідаційної процедури)

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

УХВАЛА

         "18" липня 2017 р.                                        Справа № 10/4896

Господарський суд Черкаської області у складі головуючого судді Боровика С.С. з секретарем судового засідання Вініченко О.Б., за участю:

ліквідатор Постоленко В.О. (особисто),

кредитори не з’явилися,

розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання ліквідатора банкрута про продовження ліквідаційної процедури та повноважень ліквідатора на шість місяців

у справі №10/4896 

за заявою управління Пенсійного фонду України в Кам'янському районі

до дочірнього підприємства “Кам’янський цукровий завод” товариства з обмеженою відповідальністю “Руна”

про визнання банкрутом,

ВСТАНОВИВ:

Постановою господарського суду Черкаської області від 19.05.2009 року боржника визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру. Ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Ноговського Ігоря Леонідовича.

Ухвалою суду від 22.12.2016 року припинено повноваження ліквідатора  Ноговського І.Л., призначено ліквідатора Постоленка В.О.

Від ліквідатора банкрута надійшло клопотання про продовження ліквідаційної процедури та повноважень ліквідатора на шість місяців.

У судовому засіданні 18.07.2017 року ліквідатор клопотання підтримав, просить задовольнити.

Кредитори в судове засідання не з’явилися, причин неявки не повідомили.

Дослідивши матеріали справи та клопотання, суд задовольняє клопотання від 08.06.2017 року №02-01/05 з наступних правових підстав та мотивів.  

Відповідно до статті 22 Закону строк ліквідаційної процедури не може перевищувати дванадцяти місяців. Господарський суд може продовжити цей строк на шість місяців, якщо інше не передбачено цим Законом.

Ліквідатор зобов’язаний вчинити ліквідаційні заходи і передати на затвердження господарському суду звіт та ліквідаційний баланс у встановлений строк, при невиконанні ліквідатором цих дій у граничні строки, визначені Законом, не є підставою для припинення провадження у справі про банкрутство.

Наслідків перевищення строків ліквідаційної процедури Закон не містить.

Враховуючи, що майнові активи банкрута не всі реалізовано ліквідатором, триває кримінальне провадження по завданій шкоді банкруту, погашення вимог кредиторів повністю не завершено, на засіданні комітету кредиторів (протокол від 08.06.2017 року) прийнято рішення звернутися до суду із звітом про виконану роботу та з клопотанням про продовження строку ліквідаційної процедури та повноважень ліквідатора на шість місяців.

З огляду на викладене, приймаючи до уваги, що у встановлені законом строки завершити процедуру ліквідації банкрута не вдалось, вбачається за необхідне продовжити  строк  ліквідаційної  процедури   банкрута  та повноважень ліквідатора на шість місяців.

Керуючись статтями 22, 24 Закону України “Про відновлення платоспроможності  боржника  або  визнання  його  банкрутом”, статтею 86 ГПК України, суд                                                   

УХВАЛИВ:

1.Клопотання від 08.06.2017 року №02-01/05 ліквідатора банкрута задовольнити.

2.Продовжити строк ліквідаційної процедури дочірнього підприємства “Кам’янський цукровий завод” товариства з обмеженою відповідальністю “Руна” та повноважень ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Постоленка Володимира Олексійовича, на шість місяців.

3.Зобов’язати ліквідатора вжити заходів щодо завершення ліквідаційної процедури у встановлені терміни та за результатами виконаної роботи надати суду та кредиторам звіт.  

            Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду.  

Суддя                                                                                       С.С. Боровик