flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 10/5026/2754/2011 від 24 липня 2017 року (продовження строку ліквідаційної процедури)

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

УХВАЛА

"24" липня 2017 р.                                                 Справа № 10/5026/2754/2011

Господарський суд Черкаської області у складі головуючого судді Боровика С.С. з секретарем судового засідання Вініченко О.Б., за участю:

арбітражний керуючий Іванюк О.М. (особисто),

кредитори: не з’явилися,  

розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву ліквідатора Іванюка О.М. про продовження строку ліквідаційної процедури та його повноважень на шість місяців

у справі №10/5026/2754/2011  

за заявою фізичної особи-підприємця Лємєхова Миколи Миколайовича

до фізичної особи-підприємця Мироновича Андрія Анатолійовича

про визнання банкрутом,

ВСТАНОВИВ:

Постановою господарського суду Черкаської області від 21.12.2011 року боржника визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру. Ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Іванюка Олександра Миколайовича.

Ліквідатор Іванюк О.М. звернувся до суду із заявою про продовження строку ліквідаційної процедури та його повноважень на шість місяців.

У судовому засіданні 24.07.2017 року ліквідатор банкрута Іванюк О.М. заяву підтримав, просить задовольнити.

Дослідивши матеріали справи, суд вважає за необхідне заяву від 13.06.2017 року задовольнити з наступних правових підстав та мотивів.  

Відповідно до статті 22 Закону строк ліквідаційної процедури не може перевищувати дванадцяти місяців. Господарський суд може продовжити цей строк на шість місяців, якщо інше не передбачено цим Законом.

Ліквідатор зобов’язаний вчинити ліквідаційні заходи і передати на затвердження господарському суду звіт та ліквідаційний баланс у встановлений строк.  

Наслідків перевищення строків ліквідаційної процедури Закон не містить.

Протоколом засідання комітету кредиторів від 23.06.2017 року вирішено звернутися до господарського суду із заявою про продовження строку ліквідаційної процедури та повноважень ліквідатора на шість місяців.

Враховуючи наявність незадоволених вимог кредиторів, приймаючи до уваги, що у встановлені законом строки завершити процедуру ліквідації банкрута не вдалось, вбачається за необхідне продовжити  строк  ліквідаційної  процедури   банкрута на шість місяців.

Керуючись статями 22, 24 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, статтею 86 ГПК України, суд                                                   

 УХВАЛИВ:

1.Заяву від 13.06.2017 року ліквідатора банкрута Іванюка О.М. задовольнити.

2.Продовжити строк ліквідаційної процедури фізичної особи-підприємця Мироновича Андрія Анатолійовича та повноважень ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Іванюка Олександра Миколайовича, на шість місяців.    

3.Зобов’язати ліквідатора вжити заходів щодо завершення ліквідаційної процедури у встановлені терміни та за результатами виконаної роботи надати суду та кредиторам звіт. 

            Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду.

Суддя                                                                                            С.С. Боровик