flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала по справі № 925/1204/15 від 20 липня 2017 року (продовження строку ліквідаційної процедури)

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

УХВАЛА

         "20" липня 2017 р.                                 Справа № 925/1204/15

Господарський суд Черкаської області у складі головуючого судді Боровика С.С. з секретарем судового засідання Вініченко О.Б., за участю:

ліквідатора Новосельцева В.П.: представник Мисан В.М. (по довіреності),

розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання від 20.06.2017 року ліквідатора Новосельцева В.П. про продовження строку ліквідаційної процедури та повноважень ліквідатора на шість місяців

у справі № 925/1204/15 

за заявою товариства з обмеженою відповідальністю “Дельта-ЛТД”

до товариства з обмеженою відповідальністю “Лани Христинівщини”

про банкрутство, 

ВСТАНОВИВ:

Постановою господарського суду Черкаської області від 17.12.2015 року боржника визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру.            Ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Новосельцева Володимира Петровича.

Ліквідатор Новосельцев В.П. подав до суду клопотання від 21.06.2017 року про продовження строку ліквідаційної процедури та його повноважень на шість місяців.

У судовому засіданні представник ліквідатора клопотання підтримав, просив задовольнити. 

Заслухавши доводи та пояснення представника ліквідатора банкрута, дослідивши матеріали справи, суд вважає за необхідне клопотання ліквідатора банкрута задовольнити з наступних правових підстав та мотивів.  

Згідно зі статтею 37 Закону у випадках, передбачених цим Законом, господарський суд у судовому засіданні за участю сторін приймає постанову про визнання боржника банкрутом і відкриває ліквідаційну процедуру строком на дванадцять місяців.

Банкрут - боржник, неспроможність якого виконати свої грошові зобов'язання встановлена господарським судом.

Під ліквідацією розуміється припинення суб'єкта підприємницької діяльності, визнаного господарським судом банкрутом, з метою здійснення заходів щодо задоволення в порядку цього Закону вимог кредиторів шляхом продажу його майна.

Враховуючи наявність незадоволених вимог кредиторів, приймаючи до уваги, що у встановлені законом строки завершити процедуру ліквідації банкрута не вдалось та питання про продовження строку погоджено комітетом кредиторів (протокол зборів комітету кредиторів від 16.06.2017 року), вбачається за необхідне продовжити строк ліквідаційної процедури та повноважень ліквідатора банкрута на шість місяців.

Керуючись Законом України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, статтею 86 ГПК України, суд 

УХВАЛИВ:

1.Клопотання ліквідатора банкрута задовольнити.

2.Продовжити строк ліквідаційної процедури товариства з обмеженою відповідальністю “Лани Христинівщини” та повноважень ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Новосельцева В.П., на шість місяців.

            Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду.    

Суддя                                                                                                        С.С. Боровик