flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала по справі № 925/1242/15 від 4 липня 2017 року (продовження строку ліквідаційної процедури)

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

УХВАЛА

"04" липня 2017 р.                                 Справа № 925/1242/15

Господарський суд Черкаської області у складі головуючого судді Боровика С.С. з секретарем судового засідання Вініченко О.Б., за участю:

ліквідатор Лойфер А.Е.: не з’явився, 

УПФУ в м. Черкаси Яременко В.А. (по довіреності),

розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання №02-06/18 від 22.05.2017 року ліквідатора Лойфера А.Е. про продовження строку ліквідаційної процедури та повноважень ліквідатора на шість місяців

у справі №925/1242/15

за заявою державної податкової інспекції у м. Черкасах Головного управління ДФС у Черкаській області 

до фізичної особи-підприємця Костогриза Олександра Петровича, м. Черкаси

про визнання банкрутом, 

ВСТАНОВИВ:

Постановою господарського суду Черкаської області від 12.08.2015 року боржника визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру. Ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Лойфера Антона Едуардовича.

Від ліквідатора банкрута надійшло клопотання №02-06/18 від 22.05.2017 року про продовження строку ліквідаційної процедури та повноважень ліквідатора на шість місяців.

У судове засідання 04.07.2017 року ліквідатор банкрута Лойфер А.Е. не з’явився, направив клопотання про розгляд справи без його участі, клопотання про продовження строку ліквідаційної процедури підтримує, просить задовольнити.

Представник УПФУ в м. Черкаси не заперечує проти продовження строку ліквідаційної процедури.

Інші представники кредиторів в судове засідання не з’явилися, що не перешкоджає розгляду справи.  

Дослідивши матеріали справи, суд вважає за необхідне клопотання №02-06/18 від 22.05.2017 року ліквідатора банкрута Лойфер А.Е. задовольнити з наступних правових підстав та мотивів.    

Відповідно до частини 1 статті 37 Закону у випадках, передбачених цим Законом, господарський суд у судовому засіданні за участю сторін приймає постанову про визнання боржника банкрутом і відкриває ліквідаційну процедуру строком на дванадцять місяців.

Тобто строк ліквідаційної процедури не може перевищувати дванадцяти місяців, ліквідатор зобов’язаний вчинити ліквідаційні заходи і передати на затвердження господарському суду звіт та ліквідаційний баланс у встановлений строк.

Враховуючи виявлене ліквідатором та нереалізоване майно боржника, на засіданні комітету кредиторів (протокол зборів комітету кредиторів від 18.05.2017 року) вирішено звернутися до суду для продовження строку ліквідаційної процедури банкрута та повноважень ліквідатора на шість місяці.

Керуючись Законом України “Про відновлення  платоспроможності  боржника  або  визнання  його  банкрутом”, статтею 86 ГПК України, суд

УХВАЛИВ:

1.Клопотання №02-06/18 від 22.05.2017 року ліквідатора банкрута Лойфер А.Е. про продовження строку ліквідаційної процедури задовольнити. 

2.Продовжити строк ліквідаційної процедури фізичної особи-підприємця Костогриза Олександра Петровича та повноважень ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Лойфер Антона Едуардовича на шість місяців. 

3.Зобов’язати ліквідатора вжити заходів щодо завершення ліквідаційної процедури у встановлені терміни та за результатами виконаної роботи надати суду та кредиторам звіт. 

            Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду.  

Суддя                                                                                     С.С.Боровик